Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kryptowaluty #shitcoin
Jako że większość tych gówno monet nie jest poprawnie wyświetlana z kursami, to aktualnie mam tabelkę w Excelu. Cena zakupu, ilość, aktualny kurs na poocoin i potem zysk/strata.
Znacie lepszy sposób? Korzystam ogólnie z coinstats, ale tam nie wszystko się wyświetla poprawnie z kursami.
  • 15
  • Odpowiedz
robię podobnie jak Ty, bo na poocoin najwyraźniej są największe shity (szkoda, że nie wydali apki, bo ta stronka to straszna lipa).
ALE mam też apkę Delta, do której mam podłączone konto binance (ładnie podsumowuje wszystko przez API) i da się do niej też ręcznie wprowadzić shity, a jak jakiegoś (jeszcze) nie ma - można przynajmniej stworzyć custom coin (nie sprawdza jego PNL, ale ja to traktuję jako tymczasowy placeholder). Z czasem
  • Odpowiedz
@CoYoT: Odpalam w trustwallet dapps, zmieniam ikonke u góry z eth na bsc, wchodzę na poocoin.app, klikam connect i wybieram trust wallet, no i pokazuje mi ile obecnie warte są moje shity. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eldricht: A Delta pokazuje jak kurs (albo volume, nie wiem od czego zależy) jest bardzo niski? No w Coinstats też mogę dodać ręcznie, ale pokazuje 0$ póki nie wejdzie na jakiś dla nich akceptowalny poziom.
  • Odpowiedz
Ja zawsze wchodzę za taką samą łatwą do zapamiętania kwotę no. 1bnb, 1,5 2, 3 itd. A potem wychodząc do BNB widzę co jest pięć :) nie mam czasu na excel bo zazwyczaj wszystko szybko się dzieje na tel
  • Odpowiedz