Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki zarzucające mirko ściekiem pod tytułem "reeee, Żydzi zabijają kobiety i dzieci, szczelajo w domy i szpitale". Pomyśleliście czasem o tym, że Hamas i Hezbollach celowo robią sobie magazyny broni i stanowiska artyleryjskie na osiedlach i w pobliżu obiektów takich jak szpitale, szkoły etc., żeby
1) zniechęcać Żydów do kierowania tam rakiet,
2) zyskać potężny oręż propagandowy w przypadku wystrzelenia rakiet przez Izrael, bo pół świata będzie mówić o "nowym Holocauście".
Terroryści mają w dupie swoją ludność cywilną. Im więcej niewinnych Palestyńczyków (zwłaszcza kobiet i dzieci) zginie, tym lepiej z ich perspektywy, bo będą mogli aktywniej rekrutować narybek i uzyskiwać większe międzynarodowe wsparcie. Serio myślicie, że Izrael chętnie robi sobie zły PR i eliminuje cywili zamiast celów wojskowych? XD WYKOPKI ŁYKAJĄ ISLAMISTYCZNĄ PROPAGANDĘ, JA NIE MOGĘ.

#izrael #palestyna #bekazmirkow
  • 13
@camelinthejungle:

Byłem w Izraelu dwa razy tam są domu gdzie wycieraczka do butów jest flaga Palestyny, chłopie siedzisz przed swoim komputerem, nic się nie uczysz, w żaden sposób się nie rozwijasz mu tu takich nie chcemy do Budy

PS. Przejeżdżaliśmy autobusem przez jakąś dzielnicę w Jerozolimie w której gowniaki syjonistyczne wykrzykiwały jakieś przekleństwa w swoim przeklętym języku i pokazywały nam środkowy palec. Oczywiście wszystkie jednakowo śmierdziały i praktycznie tak samo jak
PS. Przejeżdżaliśmy autobusem przez jakąś dzielnicę w Jerozolimie w której gowniaki syjonistyczne wykrzykiwały jakieś przekleństwa w swoim przeklętym języku i pokazywały nam środkowy palec. Oczywiście wszystkie jednakowo śmierdziały i praktycznie tak samo jak zwierzęta wyglądały


@printHelloWorld: XDDDDDDDDDDDDD chyba ci się lata pomyliły i odtwarzasz przemowy towarzysza Gomułki z 68. Byłeś na wycieczce objazdowej i na tej podstawie wyciągasz jakiekolwiek wnioski? Przecież ty nawet nie byłbyś w stanie odróżnić Arabów od Żydów,
@camelinthejungle: akurat byliśmy ulokowani w hotelu, a autobusem sobie jeździliśmy w ramach trasy objazdowej, no tak urfa w oknach wisiały flagi Syjonu i napewno dzieciaki kotre wykonywały w naszą stronę obrazliwe gesty i słowa były z Hamasu no urfa łeb z ciebie niesamowity.

Akurat omijaliśmy dzielnice w których mieszkali i należeli do Palestyńczyków. Akurat w Izraelu byliśmy przez tydzień czasu i mam o wiele więcej wstrętnych wspomnień tej wycieczki.

Jak wracaliśmy
PS. Przejeżdżaliśmy autobusem przez jakąś dzielnicę w Jerozolimie w której gowniaki syjonistyczne wykrzykiwały jakieś przekleństwa w swoim przeklętym języku i pokazywały nam środkowy palec. Oczywiście wszystkie jednakowo śmierdziały i praktycznie tak samo jak zwierzęta wyglądały


@printHelloWorld: Tak właśnie było. Ja byłem tym środkowym palcem.

Nie chcę chyba wiedzieć jak z autobusu zdążyłeś obwąchać wszystkie żydowskie dzieci w okolicy ¯\_(ツ)_/¯
@camelinthejungle: No, ale Hamas i Gaza to jedna strona medalu. Masz też Zachodni Brzeg i w miarę pokojowe (pomijam okazyjne palenie opon i większe manifestacje) nastawienie Palestyńczyków pt. "dajcie nam normalnie żyć". Izrael niestety nie daje im normalnie żyć, co jest zresztą doskonałym paliwem dla Hamasu i Hezbollahu.

Starsze pokolenia pamiętają Intifady i pamiętają ich całkowity bezsens. Problem w tym, że do młodszego pokolenia trudno jest pozytywnym komunikatem dotrzeć, gdy kolejny
Pomyśleliście czasem o tym, że Hamas i Hezbollach celowo robią sobie magazyny broni i stanowiska artyleryjskie na osiedlach i w pobliżu obiektów takich jak szpitale, szkoły etc

@camelinthejungle: mało kto już wierzy w te bajeczki Żymian. W syrii rosyjskie rakiety miały magiczne zdolnosci zamiany amerykańskich baz w szkoly czyy szpitale podczas lotu. Ja nie kupuję narracji z magazynami w szkołach.