Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@milkas98: stuknął jakąś mierną p0lke, po czym i tak został betacuckiem. A przegrywy nie zapominają i jest już spalony jeśli chodzi o jakąkolwiek działalność w internecie.
  • Odpowiedz
@o__p: ulaną borderke, która ruchała się za lokum i mu przy pierwszej możliwej okazji rogacza zrobiła. Niezłe obalańsko czarnej pigułki xD No ale normictwo i feminazistki ze sraśko na czele mają teraz swoją maskotkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@milkas98: blackpill wychodzi poza zakres związków opisując wpływ wyglądu/genetyki na praktycznie każdą dziedzinę życia, wszystko podparte badaniami naukowymi i licznymi amatorskimi eksperymentami. Nikt też nie z blackpillu nie twierdzi, że szanse przegrywa z wyglądem 2/10 są całkowicie zerowe, ale tak małe, że zdarzają się jedynie pojedyńcze przypadki takie jak wykopek na setki czy nawet tysiące inceli. Chad za to nie będzie miał prawie nigdy większych problemów by wejść w relacje
  • Odpowiedz
@o__p: ale jego sytuacja to nawet nie jest wyjątek, typ był betabankomatem i okazją do wybicia się na jego chwilowej popularności. Odpad genetyczny nigdy nie będzie pożądany, po prostu nigdy. Tak działa natura, na biologii kiedyś w gimnazjum teraz może dopiero w liceum o tym uczą. Bycie cuckiem i betabankomatem nigdy nie obali blackpillu.
  • Odpowiedz
@o__p: niestety, ale to było wiadome od początku. Za dużo dynaminy w nim było, zbyt swobodnie się czuł. A obejrzałem łącznie może z 5 minut jego lajwa xD Po samych wpisach ludu na wykopie można było nabrać podejrzeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@milkas98: ja na początku może parę godzin, trochę sylwestra i teraz jak oglądał imprezy elbląg. A nie wpłaciłem oszustowi ani grosza xD
  • Odpowiedz
@o__p: spalony bo dzban ktory pieniedzy nie oddal, ktos madrzejszy to by przeprosil i dzialal dalej
no ale on wie ze to nie ma sensu bo teraz zaden desperat nie przeleje mu wyplaty
  • Odpowiedz