Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak w tym #!$%@? Uberze zareklamować zamówienie? Jedno nie dotarło w ogóle, anulowane, a uber ściągnął kasę z konta tylko zapomniało im się zwrócić. Zorientowałem się po 4 dniach i teraz mi bot odpowiada że miałem 48h na reklamację więc kasy nie zwrócą xD i drugie zamówienie przyszło totalnie #!$%@? i zalane. Mam zdjęcia. Serio można reklamacje złożyć tylko przez ich stronę? Żadnego maila, telefonu?! Chyba się przejdę do rzecznika praw konsumenta bo to jest #!$%@? żart ta firma.
#ubereats #pysznepl
  • 13
@Zakakaikane: Nigdy więcej. Też walczę o swoje 120 złotych w tym momencie, bo chciałem skorzystać z rabatu z Orange Flex, ale kupon się nie wczytał więc zrezygnowałem, a płatność i tak się naliczyła, i to dwa razy. Żadnego potwierdzenia zamówienia nie dostałem na maila ani nic takiego, a hajs z konta ściągnęło.
@Zakakaikane: gadaj z botem do skutku az zglosi sie realna osoba i wtedy szansa ze zalatwisz temat. Z tydzien temu tak to zalatwil jeden koleś z tagu. 150zł pobrali, uber anulowal zamowienie i nie oddali? Wołaj jak sie cos wyjaśni
@Zakakaikane: jeśli płaciłeś kartą płatniczą - napisz reklamację do banku o uruchomienie procedury chargeback. Kiedyś mnie uber oszukał na 20zł, na maila odpisywali jakąś ściemę, a tak z ciekawości chciałem zobaczyć czy te chargebacki na prawdę działają i po około miesiącu dostałem wiadomość z banku, że zwrócono mi to co moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)