Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lesniok: którędy będziesz jechał? A2-A1-74 czy A4 i 79 lub 9? Daj znać co chcesz zwiedzać, na ile jedziesz i budżetowo czy na bogato. Jestem z tamtych stron a mieszkam w Poznaniu to Ci powiem co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dziczyznaa mogę dostosować drogę dla tego wyjazdu - mogę też zjechać myślę do 30/50km. Wiesz. Budżet też jest do wynegocjowania ale raczej myślałem na mniej niż bogato a więcej niż budżetowo ;)
@lesniok: @maciejg:

Drogi są w zasadzie dwie z kilkoma wariantami końcowymi:

1. Autostradą A2 do węzła Stryków, następnie zjazd na autostradę A1 i z niej zjazd w Piotrkowie Trybunalskim na DK 74 (drogowskaz na Kielce), po czym w Opatowie zjazd na DK 77 już wprost do Sandomierza. Tutaj opłaty wynoszą około 40 zł za odcinek Poznań-Konin i 9.90 zł za odcinek Konin-Stryków. A1 na interesującym Was odcinku jest bezpłatna. Pierwszy
@lesniok: @maciejg:

Dobra, jesteśmy już w Sandomierzu. Jeśli chodzi o nocleg to niestety nie mogę Wam doradzić, bo z oczywistych względów nie nocuję w tamtych okolicach w hotelach. Ciekawostką jest jeden lokal, trochę oddalony od Sandomierza: pewna rodzina odkupiła stary dwór (których w okolicy jest lub było kilkanaście) odremontowała go i zrobiła hotel, a jednocześnie salę koncertową. Jest to o tyle dziwne, że dwór stoi pośrodku niczego, a odbywają się