Wpis z mikrobloga

@Drakii: Musk jest świetny w kreowaniu swojej historii, ale polecam nie wierzyć mu na słowo tylko samemu sprawdzić.

"However, Errol’s involvement in a lucrative mining operation and Elon having to pull himself up by his bootstraps are not mutually exclusive. As Vance wrote in his book Elon Musk, “The family owned one of the biggest houses in Pretoria thanks to the success of Errol’s engineering business,” a business that included “large
Ciężko nazwać szczęściarzem kogoś komu już kolejny biznes z rzędu się udaje


@Drakii: jeżeli ktoś myśli, że szczęście nie jest czynnikiem sukcesu Elona, to nie ma zbytniego pojęcia ani o jego drodze do sukcesu, ani o biznesie w ogóle. Elon był w dobrym miejscu i czasie kiedy biznesy internetowe był warte więcej niż złoto, dzięki czemu miał w ogóle kapitał początkowy. Był kilkukrotnie o krok od bankructwa i jedynie szczęśliwie pozytywne
A oranie Drakiiego po raz kolejny debunkując mity które ten kuc powiela to już miód sam w sobie.


@Gaku745: Nikt tu nikogo nie orze. Czemu wy żyjecie w tej rzeczywistości sporów i kłótni? Mam inne zdanie, może inne źródła wiec się dzielę. Na tym polega dyskusja. Nie na tym kto kogo zagnie. Przynajmniej wśród ludzie którzy chcą się coś dowiedzieć, a nie "żeby wyszło na moje".
Na pewno dużo bliżej mi
@kamilek98PL: Kwestia tego, że jeśli nigdy nie doświadczyłeś biedy, nie musiałeś się o nic martwić i miałeś wszystko - o ile Cię nie rozpieścili i znasz wartość tych rzeczy - to mózg myśli w zupełnie inny sposób niż kogoś z biednej rodziny. Nie masz tylu ograniczeń wpojonych od dzieciaka, nie wartościujesz pieniędzy jako cel sam w sobie - dlatego takim ludziom jest łatwiej osiągać wielkie rzeczy.

https://youtu.be/4cM2yonpRaY
@Drakii: czyli bezpośrednio przyznajesz, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz:

"I gave both SpaceX and Tesla a probability of less than 10% likely to succeed,"
~Elon Musk

"SpaceX is alive by the skin of its teeth, and so is Tesla - if things had just gone a little differently, both companies would be dead,"
~Elon Musk

https://www.bbc.com/news/business-43365710

To, że był o miesiąc od bankructwa przy wypuszczaniu Modelu 3 i