Wpis z mikrobloga

@bartolomis: gdzies czytalem ze kobiety dostaly wszystko zeby po prostu sprzedaz korporacji przed WW2 a tak na prawde po WW2 mogla eksplodowac. jak byly wylaczone z konsumpcjonizmu to polowa rynku byla pusta. Ale nie wiem ile w tym prawdy
  • Odpowiedz
@jaskins: Jeśli kogoś interesują te i okoliczne tematy (socjologia, ewolucja kapitalizmu etc) to polecam na YT dokument „century of self”, można się z niego dowiedzieć m.in. jak wybitny manipulant opinii publicznej, niejaki pan Berneys, spowodował że z dnia na dzień mnóstwo kobiet zaczęło palić papierosy, gdzie wcześniej uważano to za odrażające i przystawało wyłącznie mężczyznom.
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o żaden "ideał" feministyczny, a o prawo kobiet do samostanowienia oraz bycia szanowaną i niepoddawaną szykanom społecznym ze względu na wybór profesji.


@Brzoza_aimiejej96: A wiesz że na szacunek trzeba sobie zasłużyć? ( ͡º ͜ʖ͡º) Fakt w tym kraju dostajesz go na początku za sam fakt posiadania cipy, potem go możesz tylko roztrwonić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Kiedy całe życie uważałeś się za walecznego konserwatystę, który dokłada wszelkich sił aby bronić szlachetnych, chrześcijańskich cnót, wysokiej kultury i porządku mających swoje początki w cywilizacji łacińskiej a teraz wyrażasz to plusując i przyczyniając się tym samym do rozpowszechniania obrazków użytkownika @bartolomis o tym, jak to kobiety „wkładają sobie hantle w dupę”.

()
  • Odpowiedz
@Fytyny93:

Zgodnie z tą logiką alfonsi i handlarze narkotyków też powinni być szanowani, bo to ich wybór xD


Alfonsi krzywdzą innych, a handlarz narkotyków o ile jego jedyną zbrodnią jest handlowanie czystymi narkotykami, również zasługuje na szacunek.

Ot, taka różnica.
  • Odpowiedz
@aPimpNamedSlickback: Od karteli narkotykowych, którzy mordują za pomocą tępych maczet. Nie chcesz tego zobaczyć. Ale czy ja napisałem, że każdy dealer narkotyków zasługuje na szacunek? Czy może jednak podałem kryteria?
  • Odpowiedz