Wpis z mikrobloga

cześć, chciałbym kupić pierwszą replikę i mam pytanie czy Replika Karabinek ASG Cybergun AK 47 SP (120703) na początek da radę czy różnica 200zł wynagradza zakup Replika karabinka CM028

#asg
  • 14
@Letheo: z tych dwóch oczywiście, że CM028, ale jak zaczynasz i nie wiesz czy Ci sie spodoba to może masz jakiegoś kolegę co ma nadmiarową replike i Ci może pożyczyć na parę strzelanek?
@Letheo zasadnicze pytanie, to czy już byłeś na jakiejś strzelance.
Jeśli nie, to warto się wybrać na pierwszą i sprzęt wypożyczyć.
A jeśli już jesteś zdecydowany na zakup, to obecnie poleca się replikę g36 z firmy JG na początek. Cyma podobno mocno podupadła na jakości serii 028
@Pieron: a co oznacza cybergun w tym wypadku? @kulisz: niestety nie bardzo :/ @Dare: tak byłem z 2 lata temu a mam te miejsce z 1.5km ode mnie, więc jakbym się wkręcił bardzo to mógłbym często te miejsce odwiedzać. Chce dokonać zakupu z różową a jej bardzo zależy żeby to był AK
@Letheo cybergun to nazwa firmy i oznacza, że jest to przepłacony francuski szmelc z chin sygnowany marką której działalność polega głównie na zatruwaniu życia konkurencji. Tak w skrócie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Letheo: jeśli koniecznie AK to CM.04X będą lepsze od starej 028. Jeśli jednak będzie możliwość wzięci czegoś poza AK, to albo JG G608 (G36c) albo jakis Double Eagle M90X (seria dosc fajnych, tanich i polecanych ARów)