Wpis z mikrobloga

ale te linie lotnicze to zart #!$%@? xD jakos z 2-3 tygodnie temu zabookowalem dla mnie i dla rozowej lot na cypr na koncowke maja, pare dni po rezerwacji odwolali nam lot. doczytalem gdzies w necie, ze mam prawo na wybranie przez siebie daty (nawet srodek sezonu) bez jakiejkolwiek doplaty, mimo ze w aplikacji mam pokazane, ze tylko pierwsze pare lotow w czerwcu mam bez doplaty.
wiec wykonalem pierwszy telefon na infolinie, pani przyznala mi niechetnie racje, wiec kazala podac date na jaka chce przeniesienie lotow, a ze nie wiedzialem jeszcze kiedy na 100% chcemy leciec wiec po prostu podziekowalem za informacje i powiedzialem ze zadzwonie za pare dni jak juz sobie te date wybiore.
telefon numer dwa, juz z wybrana data na infolinie i chlop mi mowi, ze mam prawo tylko do darmowej zmiany w ciagu 14 dni od pierwotnej daty lotu, inaczej moge prosic tylko o zwrot xD
i teraz najlepsze, wszedlem na czat z jakims angielskim supportem, wyjasnilem im ze odwolali mi loty, podalem wszystkie dane, date na ktora chce zmienic (srodek sezonu, a zaplacilem jakies smieszne pieniadze wiec teoretycznie na mnie traca) pani z supportu napisala, ze wyslala request i w ciagu godziny na maila dostane odpowiedz. dostalem odpowiedz chwile temu ze udalo sie prebookowac moj lot xD i teraz zastanawiam sie czy ten ziomek podczas drugiego telefonu byl jakis nierozgarniety, czy bardziej chcial mnie #!$%@?, czy tam jest taki #!$%@? w tym ryanairze ze sami nie wiedza co sie dzieje xD
#podroze #wakacje #loty #samoloty #ryanair
  • 7
@vornikor: przy pierwszym telefonie babka tez mi teoretycznie proponowala albo zmiane na najblizszy lot, albo zwrot pieniedzy. troche ja docisnalem i zaoferowala zmiane na wybrana date, ale przy drugim telefonie sie juz nie udalo xD az zdziwiony jestem ze na czacie tak latwo to poszlo