Wpis z mikrobloga

Jakie damskie świeże #perfumy w stylu powiedzmy DG Light Blue? Mogą być cytrusowe ale niekoniecznie, może być coś ze świeżego prania, no po prostu coś co będzie w sam raz na takie duże temperatury, sprawdzę każdą propozycję. Bo te moje waniliowo-kokosowe ulepki to zabójstwo teraz :<
  • 17
@catxdealer:
Ostatnio używałem wieczorem, więc nie powiem jak w ciągu dnia (za zimno było na Gage), ale rano jeszcze coś było na skórze. Alegoria Herba Fresca mimo, że super zapach to po 4 godzinach znikał że mnie... Jutro rano zrobię global i dam znać.
@pylocz: Blisko klimatów light blue jest aqua di gioia Armaniego, noszę w lato, zapach uniwersalny.
Ktoś wcześniej pisał o linii aqua alegoria Guerlaina, prawda, zapachy zacne na upalne dni ale dużo ich jest, trzeba testować, co kto lubi. Używam "mandarynkę i bazylię". Zapach jest wyjątkowy, dodaje energii.
Blisko świeżego prania jest narciso Rodriguez pure Musk for her.
Z klasyków dostępnych w perfumeriach często poleca się Chanel chance eau fraiche oraz eau
@pylocz: MFK Aqua Universalis jest bardzo fajnym unisexem na wysokie temperatury, jezeli interesuja Cie odlewki, to regularnie w promocji z flaconi mozna kupic 200ml za ok 4,6zl/ml
Ostrzegam, ze nie jest to tytan trwalosci, chociaz wg mnie jest troche lepiej niz twierdza co niektorzy recenzenci-marudy