Wpis z mikrobloga

@lilitch123: mam wyebane na to co robisz w łóżku ze swoją partnerką/partnerem, ale jak czytam takie głupoty, że rimming jest bezpieczny bo wystarczy tylko dupę umyć i niczym w kwestii bezpieczeństwa nie różni się od seksu oralnego penisa czy pochwy, to wewnętrznie we mnie coś pęka. Jeszcze jakbyś siedział cicho i nie pouczał osób, które wyjaśniają ci, że jednak utrzymanie w pełnej czystości odbytu graniczy z cudem, i że w ludzkim
  • Odpowiedz
Pedofile też nie widzą niczego złego w odbywaniu stosunku z dziećmi. Alkoholicy też nie widzą problemu w piciu. Narkomani też nie widzą problemu w ćpaniu.


@spacja_enter: W oryginalną dyskusję nie mam ochoty się mieszać, ale tutaj to trochę odleciałeś. Często pedofile/alkoholicy/narkomani (swoją drogą robiąc takie zestawienie, gdzie w jednym szeregu ustawiłeś pedofilii oraz ludzi uzależnionych to też niezły odlot z Twojej strony) widzą problem, ale mają problem z zapanowaniem nad nim.
  • Odpowiedz
Ale dyskusja pod memem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mamy 2021 rok i cywilizowanym (teoretycznie) kraju ktoś daje #!$%@? o to, co ludzie robią we własnym łóżku xD

I ej, to jest przecież NIEBEZPIECZNE! Masz 0,00002137% szans na zarażenie się czymś! To nic, że idąc ulicą masz miliard razy większe szanse na śmierć, pamiętaj
  • Odpowiedz
@spacja_enter bajtujesz? Po pierwsze każdy w łóżku robi to co lubi. Jeżeli obie osoby się na to godzą, obie czerpią z tego przyjemność to nic nikomu do tego czy jedzą własne gówna czy robią inne rzeczy, które tobie mogą wydawać się dziwne. Co innego, jeżeli ktoś jest do czegoś zmuszany, lub nie jest świadomy tego co robi.
  • Odpowiedz