Wpis z mikrobloga

Hej. Od paru tygodni mecze was codziennie wpisami o #safemoon. W miare wczesnie udalo mi sie rozpoznac wyjatkowosc tej waluty i nadal wydaje mi sie, ze jest tu jeszcze calkiem spora przyszlosc przed nami. Wydaje mi sie, ze znalazlem cos z rownie niezlym potencjalem. Z roznych powodow jestem obecnie w kontakcie z osobami zwiazanymi z tym pomyslem i jezeli wszystko pojdzie dobrze to moze bede mial cos ciekawego do polecenia za pare tygodni/miesiecy.
Jezeli ktos jest zainteresowany, to plusujcie ten wpis, a jak przyjdzie czas to dam wam znac w prywatnej wiadomosci jak wystartuje publiczna sprzedaz.

TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA, powiem wiecej, sa bardzo duze szanse, ze sluchajac moich rad stracicie cala kase. Jedynie co gwarantuje to emocje i hazard:)

#kryptowaluty
  • 29
  • Odpowiedz
TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA, powiem wiecej, sa bardzo duze szanse, ze sluchajac moich rad stracicie cala kase. Jedynie co gwarantuje to emocje i hazard:)


@miki4ever: no i niech tak zostanie.

ladowac hajs gdzie 90% coinow posiadaja wlasciciele xDDD geniusz z Ciebie poczytaj o sf i nie pisz tych bzdur.
  • Odpowiedz