Wpis z mikrobloga

wykopekbordo

andrzejmincel Cała moja twórczość, to była satyra na ten wasz śmieszny #blackpill i życie w jakimś Matrixie spierd0lenia, gdzie nie da się znaleźć różowej i najlepiej siedzieć na pi7dzie narzekając na kobiety


Pięknie się nam przedstawił przed słuchaczami. Problem nie jest w tym, że w tym że Fałszywy Prorok jest normikiem, ruchał i to podobno od 18 lvla, ma pracę, tylko że:

1. zgromadził wokół siebie wspólnotę, która w jakiś sposób mu zaufała, zdarzały się komentarze i rozmowy z widzami z autentycznymi problemami; w pamięci utkwił mi telefon z jednego z ostatnich lajtów chłopaka co nawet nie mógł się wysłowić, also prawdziwy spierdon to by się nie odważył zadzwonić, raz odbyłem parominutową rozmowę i to tyle, nie mogłem się przemóc do drugiej mimo iż było ok;
2. zgarnął coś koło 10k w tym ponad 2,5k za lalkę której nie widziano od czasu showupa;
3. blokował infolinię dla osób z kryzysami psychicznymi kiedy ktoś naprawdę potrzebujący i podatny na sugestie psycholoszek chciał się dodzwonić.

A po wszystkim wypiął się na widownię, mając ją głęboko gdzieś. Na ludzi, którzy mu zaufali, zwierzali się z intymnych spraw i dla których był kimś ważnym. Dzięki tym transmisjom nie tylko żyliśmy życiem zastępczym, niektórzy z nas mieli namiastkę życia społecznego oglądając te strimy. Jak ktoś z jego widzów zrobi magika po tym wszystkim to nie będzie to tylko wina delikwenta. Samuraj, którego podejrzewałem o takie zapędy, raczej nie zrobi #betauprising kilofem na normikach bo mam teorię spiskową, że był w komitywie z wykopkiem, kinder bueno i mazurem. Robił fejkowe donejty mając za zadanie podkręcić atmosferę i radykalizować widownię a na koniec być może pożarł się o kasę z kinderką i wykopkiem i wyciągnał asa.

@WykopekBordo niech ci się mordo w życiu powodzi. Tylko że teraz jedyna szansa na rehabilitację to... zostanie coachem i robienie poradników o tym, jak wychodzić do ludzi, poznawać loszki i tak dalej. Mindset przegrywów znasz bardzo dobrze więc możesz do nich trafić o wiele lepiej niż psycholoszki co nie wiedzą jaką udręką jest życie przegrywa. Sam byłbym ciekaw takich poradników.

I na koniec, ta historia to może być swoisty motywator. Ja uważam, że przegryw to nie tylko M O R D A jak twierdzi większość ale także środowisko i psychika. Proporcje rozkładają się różnie ale problemy z psychiką, z samooceną, fobie społeczne, zaburzenia osobowości to bardzo ważna część składowa przegrywa. I teraz okazuje się, że ktoś z wyglądem 4/10, ulany, mający syf w mieszkaniu, dzięki brakowi zahamowań jest w stanie kogoś poznać. Owszem, jest to ktoś z jego półki (4/10 i border) ale dla większości przegrywów tylko takie osoby są w ich zasięgu i trzeba się niestety z tym pogodzić. Spora część przegrywów wygląda w najgorszym wypadku nie gorzej od naszego bohatera, tylko ma problemy psychiczne.
#przegryw ##!$%@? #wykopek #wykopekbordo
  • 18
@peteretek: Czas weryfikacji miał nadejść teraz. Wykopek zarzekał się, że nie może pracować bo ma depresję sezonową i że czeka aż się zrobi cieplej to poszuka pracy. Czas, kiedy trzeba było powiedzieć "sprawdzam" nadchodził. W międzyczasie stało się to co stało się miać.
A co do strimów to proszę zwrócić uwagę na to, że odbywały się one głównie w weekendy, dopiero pod koniec pod wpływem widowni pojawiły się strimy z gier
@marcin-bialas111111111111111: Format strimów w ostatnim czasie się wykruszał, zaczęło się pchanie na siłę oglądaniem Imprez Elbląg i słuchaniem Cipuleńki. W międzyczasie Samuraj i Kinder Bueno zniknęli, pojawiły się za to ich odpowiedniki - Caprisone i Karlita co do której mam przypuszczenie, że to mogła być Kinderka. Widocznie doszli do wniosku, że pora to przerwać w najlepszym momencie, choć nie wykluczam że zaszły jakieś spięcia w tej czwórce które przyspieszyły zakończenie historii.
Szczerze to ja tego człowieka po prostu od teraz się boję, bałbym się razem z nim siedzieć w jednym pokoju. Już tak mam, że jak kogoś zakwalifikuję jako prawdziwy psychol (wygląd nie ma znaczenia) to się takich ludzi boję ( ͡° ͜ʖ ͡°).