Wpis z mikrobloga

Czytał ktoś "Projekt Hail Mary"? Marsjanina uwielbiam, Artemis nawet nie tykałem po recenzjach a ta nowa ma świetne opinie, w tym takie o

okay. so i almost wrote off AW after the disaster that was ‘artemis.’ but im so glad i gave him another chance, because this was really fun.

https://www.goodreads.com/book/show/54493401-project-hail-mary
i chyba sobie kupię
#sciencefiction #sf #fantastyka #ksiazki
BrakPomysluNaNick - Czytał ktoś "Projekt Hail Mary"? Marsjanina uwielbiam, Artemis na...

źródło: comment_1620586443hdKzZdPUMUtJQK3R7n5f7l.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@bamsebjorn: Oczywiście nie jest to drugi "Marsjanin", szczególnie pod kątem charyzmy głównej postaci, ale dla mnie wciąż książka była niezła. Wydaje mi się, że sporo ludzi rozczarowało się przez ogromne oczekiwania, których po prostu nie dało się spełnić.
  • Odpowiedz
@hard1: Nic nie szkodzi, Marsjanina jeszcze nie czytałem chociaż mam w planach. Może nawet lepiej że przeczytam najpierw Artemis :D
Nie wszystkie książki muszą być dla mnie wybitne, czytałem sporo z mieszanymi opiniami i podobały mi się, więc po twoim komentarzu jestem nastawiony optymistycznie. Możliwe że to kwestia tego że zacząłem dużo czytać dopiero w zeszłym roku i nie jestem wybredny.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Przegladalem wlasnie tag /sf, okladka znajoma, ale tresci nic nie pamietam.. az siegnalem po kindla - przeczytane, jakos chyba przed wakacjami, ale zeby przypomniec sobie fabule musialem zerknac do sieci xD
Ogolnie spoko, dobrze sie czyta choc momentami troche infantylne.
  • Odpowiedz