Wpis z mikrobloga

Co za pojevana akcja XD tutaj #poznan , siedzę sobie w mieszkaniu i ktoś szarpie za klamkę 3 razy. Co jest do uja - myśle. Patrzę przez judasza , nikogo nie ma . Wychodzę i jakiś typek ucieka. Mieszkam na 4pietrze w bloku bez windy, wiec za nim. Gość chyba był naćpany ,bo zamiast uciec klatka od drzwi to chciał wejść , albo raczej staranować drzwi od piwnicy, gdy już zszedłem , nagle wyskoczył przez okno z parteru xD Gość wygladal jak seba i w dodatku jakiś dzban, bo zgubił srajfona. Sasiedzi powychodzili i do mnie ze mam brać ten tel i dzwonić na pały . Oczywiście policja w Poznaniu woli jeździć po warcie, szukać ludzi z browarem, bo czekałem na nich 30min i zdążyłem dwa razy dzwonić na 112 . Drugi raz po tym jak balkonu zauważyłem ze dzban wrocil z kumplem który notabene cały czas dzwonił na jego tel. Wiec szukali telefonu. Widziałem cyrylicę i morda tego łebka co idzie z nim XD - jak dzwonił to wyświetliło się zdjęcie profilowe. Policja przyjechała i opisałem typków dałem telefon i elo. Najlepsze ze po opisie mówili ze akurat ich mijali jadąc do mnie xD . Wchodzę na górę i patrzę przez okno w klatce, ze już siedzą w kabarynie . Co kurna najlepsze , pały sobie smieszkowali w najlepsze z tymi ziomkami, wypuścili ich i na tym koniec histroii

  • 3