Wpis z mikrobloga

Ja Ci mowie o tym ze rzeczy za ktore place moge oplacic tylko w bitcoinach


@MrHx: o #!$%@? , musi być masa tych rzeczy , całą chałupę chyba masz tych rzeczy

ps. a co do narkotyków ,każdy teraz używa monero , markety przechodzą z BTC na tylko Monero od dłuższego czasu

nawet ransomware przechodzi na okupy w monero ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MrHx: no co sobie kupiłes tylko za bajtkojna ? XDD ile ty masz lat ? Własnie zrobiłeś najlepszą reklamę bitkojnowi , patrzcie mogę kupić tylko za bitkojny ale sam nie wiem co XD
  • Odpowiedz
To smutne ze czesc Twojego zycia kreci sie tylko wokol etherum, a jeszcze smutniejsze jest myslenie ze jak bedziesz trolowal i smieszkowal sobie przy tym to jakos magicznie czyni Cie to mniej #!$%@? w rzeczywistosci.


@MrHx: Nie to smutne , że całe twoje życie kręci się wokół Bitkojna tylko , jest jeszcze smutniejsze że myślisz że nic więcej od bitkojna nie istnieje , co magicznie nie czyni cię mniej #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theromanpolan: Ja tam lubię i bitcoina i ethereum ale ciężko ich ze sobą porównywać.
To zupełnie inne krypto służące do innych celów Oczywiście ethereum ma znacznie więcej zastosowań ale btc jest lepsze jako przechowywacz wartości ze względu na silniejszą markę, żadkość i mocniej zabezpieczoną sieć. Aczkolwiek uważam że jeśli jakaś z tych krypto stanie się w przyszłości pieniądzem używanym w codziennych tranzakcjach to prędzej będzie to ether że względu na
  • Odpowiedz
ale btc jest lepsze jako przecuowywcz wartości ze względu na silniejszą markę, żadkość i mocniej zabezpieczoną sieć.


@Frezer_02: to by wyjaśniało czemu zamiast 2000 ETH obecnie mam 20 za 1 BTC po 7 latach
  • Odpowiedz