Wpis z mikrobloga

Ale ktoś wyczesał p o t ę ż n e g o cocka. Bo wybaczcie, ale takie coś nie jest godłem i nie jest nawet podobne, bo korona odleciała dla orła, zamiast na głowie jego być. W ustawie o godle i symbolach państwowych jest napisane, między innymi, że orzeł ma koronę na głowie zwróconej w prawo. Tutaj i głowy, ani tym bardziej korony na rzeczonej nieistniejącej głowie nie widzę. Co powiedzą na to legalisci? Czy to godło czy ściema? #prawo #olx #godlo #orzelbialy #narodowcy #patriotyzm #onr #humorobrazkowy #sniesznypiesek (tagi dobierane przy pomocy maszyny losującej totalizatora sportowego)
Pobierz
źródło: comment_1620509836AAUzjeOB9lPT87imAd2of2.jpg
  • 13
@MaxVerstapen: Aj waj, wiejskiej natury się czepiasz. Dawanie dla mnie albo dla kogoś jest dla mnie rzeczą wyniesiona z domu, a środek Polski pozdrawia. Nie wiem skąd się to przywlekło, ale no.
@chianski: Nie jestem panem bo chlalem wódkę przez duzo lat, poszedłem do szkoły uczyć, zacząłem znowu chlać, znowu poszedłem do pracy. Teraz nie chce mi się ani pic, ani uczyć. Samochodu mi się nawet nie chce kupić mimo że mam za co. Jak nie mam kiedy nim jeździć. I z kim.
@chianski: Dużo by mi było zostanie gejem, bo miałbym mniej powodów do wpadania w alkoholizm. Dwa razy się rozwodzilem, dwa razy po rozwodzie wpadałem w wódę. A dzisiaj po prostu było beznadziejnie. Nie chce wracac, ale nie miałem pomysłu co zrobić dzisiaj. Nie mam nawet pomysłu na napisanie jakichś głupich programów na arduino czy chęci na nauczenie się nawet podstaw jakiegoś nowego języka. Kiedyś mi się chciało. Teraz siedzę i oglądam