Wpis z mikrobloga

Przecież taki Tomasz Chic zjada dupą i to bez popitki tych wszystkich pozerów z #famemma zarówno w gadce jak i we wszystkim karwa innym również. Famemma zostanie dla osób poniżej 15 roku życia i debili którzy w ogóle mają pojęcie kim są jakieś cipki od zdrowej diety z insta XD W #mmavip są osoby jakie sa, ale przynajmniej są jacyś, a w Fame od paru gal biorą udział tacy bez jajeczni ludzie, że #!$%@?. Props dla najmana za ogarniecie takich ludzi i dymy, bez kitu XD
#patostreamy
medix - Przecież taki Tomasz Chic zjada dupą i to bez popitki tych wszystkich pozerów...

źródło: comment_1620504289QFqumrYCWwAeVqG6Tu3Ubz.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Mischol: co to ma do rzeczy? XD to moje luzne przemyslenia, fame mma poszlo w dzieciarnie, i to #!$%@? ostro, jeżeli znałes przynajmniej 10% ludzi z ostatniej gali fame/hypemma to elegansio mordzio, leć dalej
  • Odpowiedz
@medix: Sam wole dymy niz stypienie i gadanie o dietach i treningach, ale prawda jest taka, ze taki oskarek jak Dubiel sam sprzeda wiecej ppv ze swojego linka niz cala gala Najmana.
  • Odpowiedz
@xBrightBlackx: Chłopak ma racje. Wiadomo, że Kasjo, Parke, Ferrari, Murańscy czy nawet Kwieciński to ludzie konkretnie, ale to zaledwie 5/20 z karty.

A lista bezjajecznych z Fame 10: Polak, Malczyński, Haribo, Pająk, Ambro, Lupa, Hassan, Nykiel, Dubiel, Gała, Tańcula, Śmieszek, Kamiszka....
  • Odpowiedz
ale #!$%@? nie patrzcie na liczby XD wiadomo ze dzieciaczki nabijają te cyferki, i jasne, że fame sprzedaje więcej ppv, ja tego nie porównuje XD ale wole oglądać ludzi którzy coś #!$%@?ą, niż puste kukły z insta/youtube idoli 10 latków XD es
  • Odpowiedz
Ogólnie musicie pogodzić się z tym że tu na wykopie jesteście dużą mniejszością i mało kogo jara gala w całości wypełniona ustawionymi dymami. Ja na przykład lubię po prostu pooglądać jak ludzie #!$%@?ą się po twarzach, a dymy ograniczają się do 2 czy 3 prawdziwych, bądź bardzo dobrze napisanych konfliktów na galę.
  • Odpowiedz
@Mischol: @xBrightBlackx: @filip9111111: przecież to dopiero druga gala najmana, a kartę ma zajebista, czysta 100% patola i o to chodzi myślę że z gali na galę będzie coraz większy zasięg.
A małolaty niech oglądają ten #!$%@? fame który robi się powoli kolejnym ksw.
  • Odpowiedz
ale #!$%@? smuty, zawiedziony jestem ostro w którą strone poszło fejm mma, celebrytki, influenserki i inny ściek który jest targetem dla 10 latków, zapowiadało się spoko do 3 edycji, ale nie ukrywajmy, że to trąci #!$%@?. Jeżeli najman pojdzie dalej w takie osoby jak na vipmma 2 to świetnie, tego patostreamy potrzebują, a nie jakichś #!$%@?ów z tiktoka, ale spoko oglądajta co chceta, wspolczuje es
  • Odpowiedz
@xBrightBlackx: Ja nie pisałem nic o wyzywaniu. Osobą charyzmatyczną są głównie osoby, które z jakiegoś, nie ważne jakiego powodu przyciągają uwage, jest w nich coś wyjątkowego, wyróżniającego ich w porównaniu do innych ludzi.

A na tej liście: Polak, Malczyński, Haribo, Pająk, Ambro, Lupa, Hassan, Nykiel, Dubiel, Gała, Tańcula, Śmieszek, Kamiszka.... takich osób nie widze. Z kolei taki Tomek Czik, Małolat K2, Synthol, Psychotrop już takimi ludźmi - moim zdaniem ofc -
  • Odpowiedz
@barti69: kompletnie nie wiem kim jest śmieszek, ale uważam, że do wygrania TOP model czy coś takiego potrzeba jednak jakiejś charyzmy. Arab napewno też jest charyzmatyczny, tańcula również nie sprawia wrażenia "bezjajecznego".
  • Odpowiedz
@xBrightBlackx: Arab jest pozytywnym, prawdopodobnie dobrym człowiekiem, ale nigdy nie napisałbym o nim, że jest charyzmatyczny. Nigdy. Modeli widziałem tylko na konferencjach i tam nie zrobili "wow".
  • Odpowiedz