Wpis z mikrobloga

@Piwniczny_haker: xD

A co to za czystki libertarian się dzieją? Trockiści się teraz wam dobierają do tyłka, czy jak? Jeden po drugim gaśnie...

https://www.wykop.pl/ludzie/Piwniczny_haker/

Użytkownik zbanowany do 16.05.2021

za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści


-4780

#tangodown #stobanowdlalibertarian #stobanowdlaprawakow #antykapitalizm #libertarianizm to #socjalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
G.....5 - @Piwnicznyhaker: xD

A co to za czystki libertarian się dzieją? Trockiści...

źródło: comment_1620483031t7ce49wUwWG5FXFM80CYDe.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Gaku745: Nie wiem czemu jest ta wojna ideologiczna na wykopie. Dla konserw jest lurker, dla lewaków szmer, więc naturalną konkluzją wykop powinien być mniej więcej centrowy. No chyba, że pora na czwarty portal, dla symetrystów
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Bo ja wiem. Szmer jest malutki i bardziej przypomina Reddita, Lurker to całkiem inna bestia też. Koniec końców ludzie grawitują tam, gdzie jest więcej ludzi, echo-chambery są nudne. Przyjemne, bezstresowe, ale nudne. A tutaj się coś dzieje przynajmniej.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Z doświadczenia wiem, że jak coś jest dla wszystkich to w praktyce dla nikogo, bo zawsze ktoś będzie chciał dominować. Widać to po wielu grupach, portalach. Np demotywatory. Teraz to kółko wzajemnej adoracji dla konserw, które stadnie atakuje każdy przejaw niekonserwatywnych( głównie centrowych) poglądów, gdzie boomerzy dobijają resztki dawnej młodzieży, która teraz dobija trzydziestki. A kiedyś? Fajny portal dla polskiego 90s kids. A wykop idzie też w tę stronę, tylko,
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Właściwie to na wykopie te obozy to głównie 4konserwy i neuropa, przy czym konserwy to bardziej koliby konfederackie z odrobiną chrześcijańskiego etnonacjonalizmu, a neuropa to po prostu... no cóż, antyreakcyjonistyczni, sekularni liberałowie. Bym się wstrzymał z nazywaniem ich skrajną lewicą, bo neuropa rzadko idzie w stronę dalszą niż jakiś gospodarczy regulacjonizm i neo- albo post-keynesizm, natomiast na pozycje bardziej lewicowe niż to patrzą z wyraźną niechęcią. Skrajna lewica na wykopie
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Nie samo usuwanie (nie przeszkadza mi usuwanie ludzi którzy są ordynarni, albo nie wiem, personalnie atakują dyskutantów, stosują ad personam, zaśmiecają, baitują niemerytorycznie na zdobywanie plusów nic nie wnosząc, etc. ¯\_(ツ)_/¯)

Bardziej mi chodzi o sytuacje, kiedy zostajesz w trakcie dyskusji zapędzony do koziego rogu i żeby wyjść z tego cało i z twarzą to usuwasz całą dyskusję i robisz memory wipe. No bo to jest już ultimate virgin move.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Obszarnika znalazłem taki wpis, gdzie napisał "nie usuwam wszystko tylko tam gdzie się kogoś obraża prawda".

Faktycznie sporo zostało pousuwane ale nie śledziłem tego wątku, możliwe że usuwał wszystkie wpisy wykorzystujące użycie słowa na m, bo Obszarnik jest na rasizm bardzo wyczulony. Sam też dość szybko się o tym przekonałem, że jak na wykopie poruszysz temat nierówności rasowych w dawnych krajach kolonizatorskich, to bardzo szybko zaleje cię wyjątkowo śmiedzące
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Mogli z niego szydzić, poza tym to co dla ciebie nie jest rasizmem, dla Obszarnika może nim już być, ale to tylko spekulacje z mojej strony i nigdy tego nie ukrywałem że to są wszystko wyłącznie moje przypuszczenia. Nie bez powodu używam takich określeń jak "możliwe, że", "podejrzewam". Nikogo nie oskarżam, ani nie oceniam.

Być może masz rację i mówili coś, co burzyło jego światopogląd, jednak nie usuwał wszystkich takich
G.....5 - @Ekspertodniczego: Mogli z niego szydzić, poza tym to co dla ciebie nie jes...

źródło: comment_16204915208zoOaSz1ubTF9DVsS6Aa1m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gaku745: Sam jestem lekko wyczulony na rasizm, bo mój przyszły zełwin jest czarnoskóry. Więc wątpię, chyba że ma totalnego świra na tym punkcie.

Piwniczny mi powiedział, że te usunięte komentarze dotyczyły stylistyki i ataków personalnych, poza jednym, który był banałem o zrównywaniu robotników do mieszania błota.

Przyznał, że jest pod wrażeniem twoich zdolności retorycznych i powiedział, że z tego powodu więcej wpisów nie będzie usuwał, bo nie chce się narażać na
  • Odpowiedz
zełwin


@Ekspert_od_niczego: Aż musiałem sprawdzić co to znaczy xD

Piwniczny mi powiedział, że te usunięte komentarze dotyczyły stylistyki i ataków personalnych, poza jednym, który był banałem o zrównywaniu robotników do mieszania błota.


@Ekspert_od_niczego: Ale była to część dyskusji mimo wszystko, z resztą początek rozmowy i pierwszy wpis wcale nie był życzliwy i mógł się tego spodziewać. ¯\(ツ)_/¯

Rysunek z komunistami co zamiast mózgu mają rowerek trójkołowy w sumie też
  • Odpowiedz
@Gaku745:

Sam nie popieram usuwania komentarzy i nie robię tego nigdy, a przynajmniej sobie tego nie przypominam, nawet gdy mnie ktoś obraża.

Jednak faktem jest, że ad personam do dyskusji nic nie wnoszą, więc bez nich nic nie traci.

ale nie wierzę w to, że Morderczy Morszczuk prowadzi jakieś ataki personalne,


Piwniczny mógł w sumie uznać za atak coś, co nim nie było.

Atakowanie niechlujnej stylistyki też nic nie wnosi.

I
  • Odpowiedz
Jednak faktem jest, że ad personam do dyskusji nic nie wnoszą, więc bez nich nic nie traci.


@Ekspert_od_niczego: No to prawda, mogą być conajwyżej "upiększaczem". Ale wydaje mi się że nawet wtedy może być w nich jakaś wartość, chociażby humorystyczna. Np. dzisiaj pisałem jakieś dla żartu głupie teksty do Amantadeusza o tym że siedzi w piwnicy nie wychodzi z pokoju i się mama o niego martwi. Z boku wygląda niemerytorycznie i
G.....5 - > Jednak faktem jest, że ad personam do dyskusji nic nie wnoszą, więc bez n...

źródło: comment_1620498554QMRTAEDtv854Y7GYYAeIAb.gif

Pobierz
  • Odpowiedz