Wpis z mikrobloga

Przypominam że są na tagu ludzie z zespołem aspergera/autyzmu niedostosowani społecznie oraz ludzie z depresją,dwubiegunówką,schizofrenią itp i to oni są prawdziwymi przegrywami.
Niektórych zaburzeń nie da się wyleczyć a jedynie łagodzić skutki.
Więc normicy jeśli uważacie że obaliliście blackpill to muszę was zmartwić nic nie obaliliście.
Kobiety nadal prawdziwie pożądać będą tylko chadów.
To że jakaś karyna wykorzystała jakiegoś grubasa i w ostatecznym rozrachunku go zdradziła niczego nie obala a wręcz dowodzi blackpillowi.
#przegryw #wykopek
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: g---o prawda, na chadów lecą głownie karyny i inne dziadostwo, normalne kobiety często się takimi wręcz brzydzą bo:a) uroda chadów ta kwadratowa szczena i warrior skull napakowane ciało etc. jest dla nich zbyt agresywna w odbiorze, prostacka,
b) nie chcą iść do łóżka z k--------m co miał przed nimi setki.
c) chcą mieć z chłopakiem, o czym pogadać a nie pustaka co się pręży tylko do lustra jak johnny
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: a kto powiedział, że wszystkie są super? I ze nie ma pełno k-----k co zdradzają? Podobnie jak i pełno takich facetów, a rozwody nie koniecznie sie zdarzaja z powodu zdrady jest masa innych rzeczy, ktore moga zazgrzytać znam z autopsji jak. Moojja siostra brała rozwód. Napisałem kobiety Z KLASĄ jasne ze jest pełno kretynek co woli chada, ale wy usiłujecie wmówić, że defacto tylko chady ruchaja to skąd tyle
  • Odpowiedz
@grondir: ja też jestem pesymistą,antynatalistą i troche defetystą bo wiele złego w życu przeżyłem owszem nie tylko chady ruchają bo ruchają też przegrywy ale najczęściej przez nich ruchane są prostytutki albo takie typiary z borderline ktore za cel obrały sobie dostarczyciela zasobów (darmowe mieszkanie) i żadnej miłości tam nie było bo gdyby była to typiara nie zostawiłaby go po roku czasu tylko dalej by ze sobą byli więc wnioski wyciągnij
  • Odpowiedz