Wpis z mikrobloga

zakupiłem nowy monitorek iiyama gmaster g2470hsu i teraz chciałbym sobie skalibrować obraz. są na to jakieś patenty? słyszałem coś o jakiś plikach konfigurujących kolory ale średnio coś mogę w googlu znaleźć ;-/
#monitory #pcmasterrace
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ademu:
czyli tu pewnie nie ma co liczyć... kompletnie nie wiem jak ogarnąć ten monitor... przesiadłem się z lapka po 10 latach na pc i nawet do końca nie wiem jakim kablem powinienem go podłączyć xD
na hdmi niby ok ale jakiś taki mega ostry ten obraż, pod displayportem znowu nie jest jakiś płynny... dodam, że nie mam karty graf tylko integre z i5 11gen
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xeanix: Z takich podstawowych rzeczy to pobaw się kontrastem, bielą, ostrością. Ja bym został na hdmi, dp lepiej jak masz gpu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xeanix: To już sobie poczytaj w instrukcji, pobaw się sprzętem ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Do freesync potrzebujesz normalnej karty graficznej, najlepiej od AMD.
  • Odpowiedz
@Xeanix: Overdrive daj na -1 najlepszy efekt, direct drive off, i style colour to profile predefiniowane raczej nie ma sensu używać, a freesync nie mam pojęcia czy działa na integrach. Ale to przydatne jak grasz
  • Odpowiedz