Wpis z mikrobloga

  • 49
#koronawirus #szczepienia
No i jak tam eksperci wykopu, weszło wam w krew negowanie otaczającego Was świata. Jak pół roku temu wyzywaliście ludzi od szurów i foliarzy jak mówili o covicopaszportach i kodach QR. No i? Teraz sami bronicie tego pomysłu. Tak działa socjotechnika, sam rząd napluł wam w twarz i oficjalnie powiedział, że będzie manipulował mentalnie takich przygłupów.

Śmialiscie się z szurów gdy przytaczali fakty o Astro Zenrce i szczepieniu młodych. No co za niefarcik, gdy WB sama przyznała, że może jednak szkodliwość NOP,
może być większa niż przejście Covid.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloGrande: Cóż, pozostaje życzyć Ci, żebyś kiedyś zrozumiał, że zamordyzm to nic dobrego. Mam tylko nadzieję, że nie będziesz musiał płacić zbyt wysokiej ceny za tę lekcję (i np. nie musiał kupować na lewo leków dla dziecka, bo social score masz za niski).
  • Odpowiedz
@mexxl: Myślę, że zabronimy też sprzedaży alkoholu w sklepach - marskość wątroby to nie przelewki i nikogo nie interesuje, że chcesz tylko kieliszek dobrego czerwonego wina do obiadu.

Nie zapominajmy o wywrotowcach jedzących mięso - nie od dziś wiadomo, że prawdziwy robak ma jeść robaki, a nie jakieś schabowe (lub co gorsza - steki wołowe).
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: To jest zamordyzm.

Co z ludźmi, którzy mają historię wstrząsów anafilaktycznych, alergii i odczynów poszczepiennych, albo mają inny konkretny powód żeby się nie szczepić?

Walka z epidemią to poza szeroko zakrojonym programem szczepień (dla chętnych) również dostępność darmowych testów wykonywanych na życzenie (tak jak np. na Malcie) - po to, żeby Ci, którzy - np. nie ufają na słowo koncernom farmaceutycznym (a warunkowa akceptacja przez wszystkie agencje zajmujące się
  • Odpowiedz
Co z ludźmi, którzy mają historię wstrząsów anafilaktycznych, alergii i odczynów poszczepiennych, albo mają konkretny powód żeby się nie szczepić?


@m-wjeczur: Dlatego wyraźnie zaznaczyłem, że mówię o osobach niezaszczepionych z powodu "bo nie".

również dostępność darmowych testów wykonywanych na życzenie (tak jak np. na Malcie)


@m-wjeczur: Jestem za. Ale to tylko półśrodek. A jeśli ktoś badania i dowody naukowe traktuje w kategorii "zaufania" to już jego problem. Niech
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Jedyne co ten punkt „bo nie” spowoduje, to wysyp lewych opinii lekarskich stwierdzających u połowy niezaszczepionej populacji ciążę, ostre reakcje alergiczne i inne czynniki przypadkiem znajdujące się na liście czynników znoszących obowiązek zaszczepienia się.

Walczysz bohatersko z tym wiatrakiem, ale metody i pomysły masz po prostu moralnie złe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m-wjeczur
"Co z ludźmi, którzy mają historię wstrząsów anafilaktycznych, alergii i odczynów poszczepiennych, albo mają inny konkretny powód żeby się nie szczepić?"
Oni mają się szczepić mRNA bo mają mniejsze szanse na NOPy. Nie szczepi się na razie kobiet w ciąży i dzieci (w niektórych krajach już lecą z testami 15 Latków).

I jeszcze zabronić samochodów bo wypadki, żyletek bo samobójstwa i jak najbardziej siekier, noży i wideł z wiadomych względów.
  • Odpowiedz
Jedyne co ten punkt „bo nie” spowoduje, to wysyp lewych opinii lekarskich


@m-wjeczur: No i co mam na to odpowiedzieć? To jest przestępstwo i tyle. Ładu społecznego nie dostosowuje się i nie układa pod przestępców.
  • Odpowiedz