Wpis z mikrobloga

Odkąd Pan Rusek zaczął robić prace modernizacyjne, cały czas jest coś nie tak. Nie da się oglądać. Też macie podobne problemy? To się w końcu poprawi, czy cały czas tak będzie?
Co ciekawe, krzaczą mi wszystkie programy, oprócz TVP Info, / Mam apel Panie Kurski, #!$%@? się Pan ode mnie. I tak nie będę oglądał tego syfu. :-) #plusx
  • 3
  • Odpowiedz
@patryk747: Możecie opisać jak u was wyglądają te problemy? To że historia na plusx w tej chwili nie działa rozumiem, ale u mnie przestało działać przełączanie pomiędzy kanałami na tivimate, a najdziwniejsze jest to że mam listę plusx i teleelevidenie, na obydwu to samo, jak przełączam kanał to obraz się zawiesza
  • Odpowiedz
  • 0
@Mike_1 jak również używam tivimate, ale nie mam problemów żadnych z przełączaniem kanałów. Wszystko jest o.k / Problemem jest jednak sygnał, albo się zacina albo w ogóle go nie ma. I takie problemy mam z przerwami oczywiście odkad zaczął robić modernizacje, tajemniczy Pan Rusek. Jak masz problemy z tivimate, to raczej wina aplikacji, może się coś posypało. Ja bym zaczął o reinstalce
  • Odpowiedz