Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen

na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem


Dzban to Cię spłodził.
to dotyczy tylko jezdni, możesz udowodnić mi że jest inaczej to przeleje ci 5k cbl, inaczej wyśle twojemu staremu paczke gumek. Chociaż i tak dobrze wiemy że jesteś jednorazowym wybrykiem xD


@MaxVerstapen: Mimo wszystko poczytaj (jest definicja w PoRD) co wchodzi w skład drogi.
Nie musisz długo szukać. Art. 2 rzeczonej ustawy zawiera definicję. Droga jest zdefiniowana na samym początku.

Podać numer konta?
@Jakis_ja: ale czemu wyskakujesz mi z definicją drogi? Skąd wziąłeś drogę?

Wzywałem straż codziennie przez kilka tygodni do samochodów stojących na chodniku przed przejściem dla pieszych, aż w końcu zadzwonili do mnie z pytaniem czy chodzi o samochody parkujące na chodniku, bo jeśli tak to żebym się #!$%@?ł bo taki samochód nie łamie żadnego przepisu. Co więcej, przez 6 lat niemal codziennie parkowałem 3 metry przed przejściem dla pieszych i nigdy
@Jakis_ja: przecież przyjeżdżali, od razu sobie coś zakładasz xD interpretacja wykopków swoje, stanowisko służb i brak mandatów swoje. Oczywiście straż miejska służy do zarabiania pieniędzy, ale dziwnym trafem ignorują wykroczenia niby występujące według wykopków co kilkaset metrów
@MaxVerstapen: Ty nawet nie masz elementarnej logiki i wyobraźni, żeby samemu dojść do wniosku, nawet nie znając treści przepisu, że auto zaparkowane w ten sposób zasłania pieszych chcących wejść na przejście. I o to tutaj chodzi. Strasznie jesteś niedoinformowany i arogancki. Widać taki już Twój los.
@ArchDelux: oczywiście przeczytałeś że wzywałem straż codziennie przez kilka tygodni do samochodów stojących na chodniku przed przejściem dla pieszych, ale już rozum nie pozwolił dojść do wniosku z jakiego powodu. Pewnie dlatego, że szukałeś literówek jak ostatnia #!$%@? xD No nic, trudno. Widać taki już Twój los (). Jak już uda się ustalić czy jest za to mandat to daj znać, pieniądze czekają. Przy