Wpis z mikrobloga

@piotre-gie: Miałem już z nimi 4 wojny. Pierwszą wypowiedziałem samemu, wyłącznie śmieszkując statkami, po jakiś 7 czy 8 latach zgodził się na pokój za hajs i oddanie 2 wysp. Po tej wojnie udało się zasojuszować z Austrią i Polską i dalej już było z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SEBZER: O dziwo bardzo fajnie się z naval grało tymi The Knights ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozwijałem się na początku na wyspach i nikt nie mógł mi nic zrobić. Masakrowałem każdą flotę :) Tylko na początku przejąłem od Epirusu południową Grecję i trochę przeszkadzało w czasie późniejszych wojen jak ktoś to oblegał. Pod koniec wojen jak AI było zmęczone destantowałem się jakąś gówno armią i coś próbowałem
@SEBZER: Opłaca, państwa kolonialne mają tylko Portugalia i UK, no i Friesland wykopany do Luisiany, zacofana Kastylia nie ma jeszcze ani jednego państwa kolonialnego, zacząłem z nią wyścig o Brazylie, utworzyła by państwo tam przede mną, ale wypowiedziałem jej wojnę o kolonię i wygrałem treaty of Tordelis w Brazyli xd. Zaraz będę miał drugą kolonię na terenie USA, potem albo zaczynam Ivory Coast albo jeszcze Kanadę. Czasem brałem później ekspansion żeby