Wpis z mikrobloga

@piorek_upiorek: Wleci osiemnastka. Myślę że będzie w sam raz na świętowanie kupna mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wojciech-wwww: Będzie pewnie jeszcze kilka podstawek, szczególnie dla rozeznania smakowego między regionami destylarnianymi, ale z tego co wypiłem już wiem mniej więcej w co się bardziej zagłębić. Najgorzej, że im drożej, tym mniej będę chciał degustować xD
  • Odpowiedz
@ChichyKun: trzymanie tego, czyli myslenie, ze pochwalisz sie komus kto sie zna to raczej osmiesznei, wiec jedyna prawilna opcja to wyjeanie tego ze szwagrem
  • Odpowiedz
@bonus: A do tego to akurat wykorzystuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma sensu kupować nic wyszukanego jak dopiero poznaję co jak smakuje. Powoli do przodu, kiedyś być może nie będę mógł nawet spojrzeć na to co teraz mi smakuje
  • Odpowiedz
@ChichyKun: no większość to bym o--------ł z kolą i szwagrem na zimno z wyjątkiem Jasia czarnego - super na zimno, za dobry by wlać do gęby szwagrowi bo i tak nie doceni. Zielonego Jasia nie moczyłem to nie wiem ale cenowo wyżej niz black więc też nie dla szwagra kiełbasa. Glenlivet też nie moczyłem języka. Podobnie Glendronach ale wiem że to półeczka raczej już pod lód niż pod szwagra. Glennik
  • Odpowiedz