Wpis z mikrobloga

#rozdajo komplet sakw Crosso Dry 60, choć niezupełnie za darmo bo poszukujemy testera, który spełnia (lub jest gotowy spełnić) poniższe warunki:
1. Jeździ na rowerze w trybie codziennym, weekendowym i turystycznym
2. Ma rower z bagażnikiem pasującym do sakw Crosso z systemem nośnym Crosso
3. Będzie jeździł z otrzymanymi sakwami do 30 września 2021.
4. Zrobi kilka zdjęć lub nagra film ze swoich tras z sakwami
5. Dokona oględzin sakw i przygotuje dokumentację fotograficzną.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w komentarzu. Napisz kilka słów o tym jak jeździsz, jakie masz plany, możesz załączyć zdjęcie podać link do swoich kanałów social media. Spośród chętnych wybierzemy najlepiej, w naszym subiektywnym odczuciu, rokującego rowerzystę. Umiejętność fotografowania lub filmowania będzie dodatkowym atutem. Na zgłoszenia czekamy do 11 maja.
#rower
CrossoBags - #rozdajo komplet sakw Crosso Dry 60, choć niezupełnie za darmo bo poszuk...

źródło: comment_16203834052khdzJvpCdRA6yHJ75tVsF.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@mati1990: a jakbyś tak jeszcze se do szosy (z tego co pamięam to contend chyba miał komplet mocowań) skombinował jakiś bagażnik to mógłbyś robić sakwiarstwo dalekodystansowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CrossoBags do pracy mam w obie strony około 20 km, dojeżdżam na działkę ale też rower towarzyszy mi podczas wypraw wędkarskich. Nie łatwo spakować wszystkie klamoty. Rozglądam się aktualnie za sakwami, które ułatwiłyby i uprzyjemniły jazdę z bagażami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CrossoBags: jeżdżę niemal codziennie rowerem do pracy, około 20km + załatwianie spraw na mieście. Używam teraz tanich sakw z Lidla, które spełniają zadanie od ponad roku, ale porównania nie mam, bo to moje pierwsze sakwy :)
Upalam rigida MTB na 26" kołach, cro-mo reynoldsa... Wygląda jak kupa ale jest ekstra :)
  • Odpowiedz
Z moich obserwacji tagu, polecam @mati1990.
Ja w zeszły weekend testowałem Wasze sakwy (nabyte drogą kupna), narazie mogę stwierdzić, że są nieprzemakalne.
  • Odpowiedz
@CrossoBags: Na co dzień jeżdżę rowerem po mieście z sakwami "konkurencji" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na co dzień głownie transport po mieście, załatwianie rożnych spraw (kilkanaście-dziesiąt km). Zdarza się że robię zakupy i przewożę rowerem, a czasem nawet narzędzia :D. W wolnym czasie oraz w weekendy robię wypady po lasach, polach, wioskach, szutrach - różnych warunkach, czasami lubi wytrząść. Lubię czasem załadować sprzęt foto, aby móc uwiecznić
AlcoMatt - @CrossoBags: Na co dzień jeżdżę rowerem po mieście z sakwami "konkurencji"...

źródło: comment_16203885271Mp7KXjXEatXnKIBEMjfz8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CrossoBags: Proszę zróbcie jakiś bagażnik, który pasuje do tradycyjnych sakw. Jeżdżę z waszymi sakwami od 2006 roku (znalazłem właśnie list powitalny "Witamy w sklepie CROSSO."). Niestety w zeszłym roku zainwestowałem w firmowy bagażnik Crosso i to jest porażka.

Ktoś wymyślił, że ten bagażnik będzie źle się zakładało na rower i źle użytkowało z firmowymi sakwami. Co do montowania bagażnika, to nakrętki ("C" na zdjęciu) są tak umiejscowione, że musiałem pierdylion podkładek
Cyfranek - @CrossoBags: Proszę zróbcie jakiś bagażnik, który pasuje do tradycyjnych s...

źródło: comment_1620391144J1xlt7z0n6u9Q8xdau5MtO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cyfranek: Dzięki za podzielenie się swoimi uwagami.
1. Konstrukcja bagażnika nie jest kompatybilna z twoją ramą. Szacunek, że zechciałeś zawalczyć i prostym sposobem rozwiązałeś problem. Producenci rowerów mają najrozmaitsze pomysły na kształty ram i umiejscowienie punktów montażu bagażnika. My, posiadając w ofercie jeden model bagażnika zgodny z najpopularniejszymi rozwiązaniami nie jesteśmy w stanie zagwarantować kompatybilności ze wszystkimi ramami.
2. Czy w twojej sakwie masz nadal oryginalny naciąg? Ponad dwa lata temu
  • Odpowiedz
@CrossoBags: Dzięki za odpowiedź. Pierwsze sakwy wciąż służą, ale raczej do większych zakupów warzywno-owocowych niż do codziennej jazdy. Lekko już się zużyły.

Co do projektu bagażnika i kompatybilności, to we wspomnianym niemieckim bagażniku nic nie wystawało przy haku ani od wewnątrz ani na zewnątrz. Dzięki temu, że nic nie wystawało, łatwiej go było zamontować bez względu na geometrię ramy. I łatwo było korzystać z waszych sakw. Nie mam już tego bagażnika,
  • Odpowiedz
@CrossoBags: Zgłaszam się! Korzystam z Waszych starszych sakw i bagażnika na wyprawach po świecie. Mam na konciw Azję Europę, w tym Polskę! W tym roku planuje Chorwację oraz mase pomniejszych wycieczek po naszym kraju. No i wiadomo codziennie do pracy trzeba gdzies wozić laptopa:-) blog malaiduzywpodrozy.worpress.com
  • Odpowiedz