Wpis z mikrobloga

Odtegozasząć że wczoraj srym był kutki bo kutki ale jednak, udało mi się załapać na końcówke oglądało 49 osób na 8,5k skrybentów daje to nieco ponad 0,5% czyli #!$%@? niczym piwo bezalkoholowe. Łapki +17/-23 czyli też #!$%@?, użebrowane many many 50,68 jak na małpe to i tak dobrze skrzynka harnasiu za siedzenie w wypierdziałym fotelu to myślę że nawet super. Co do treści stryma farmazony jak zawsze, #!$%@?ł że szczepiał się będzie, jutro czyli dziś, dostał esemesa ale akat nie ma go w telefonie nie może pokazać, szczepionka ma 3 dawki ale to jest 1 szczepionka ale dawki będą 3 powtarzał to ze 3 razy, nazwa szczepionki zaskakująca bo to ogurat łinston yyyyyyyy łilson......, łilson-dżonson, wtedy już wyłaczyłem bo już niedobrze zaczęło mi się robić od słuchania tego debila, nie wiem czy on to robi specjalnie czy poprostu jest taki pośledzony. Warto odnotować donejta od "ktoś z okolicy melinarnej łódź" jedyny ciekawy akcent na srymie, myślę że uszata małpa zachęcona wczorajszym łatwym hajsem dziś będzie kontynuować no ale zobaczymy od kogo to będzie zależności, imiegodnia fanowie
#bonzo
martin-grx - Odtegozasząć że wczoraj srym był kutki bo kutki ale jednak, udało mi się...

źródło: comment_16203711816C9XYyWvu9A6gS3JV2elLH.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@martin-grx: no przecież meliniarz coś gadał sprawie ogunie wirusa że to bzdury innerzeszy a maseczki to ogunie szkodzą i kto wie może przeszedł bezobjawowo, więc to ciekawe bardzo że niby się zamierza szczepić xDDDD
  • Odpowiedz
@Tykadnik: W sumie takich debili, którzy twierdzą, że wirusa nie ma, albo, że jest tylko jest tworem mitycznych iluminati na zgubę ludzkości jest więcej niż sam Macwelusz, ale on za głupi by ogarniać to wszystko tym swoim małym rozumkiem. Mam nadzieje, że jak pójdzie się szczepić to go ładnie sponiewiera bo za bycie #!$%@? i cwelem zasługuje na to jak nikt. :-)
  • Odpowiedz
@Tykadnik: @Friz_PL: @ofiaralosu: akat znam też rzeczywistości takich osobników jak tejge którzy poprostu gdzieś coś przeczytają, obejrzą, usłyszą i później chodzą i #!$%@?ą to samo plus jeszcze coś od siebie nie weryfikując tych wiadomości jakkolwiek śmieszne toto #!$%@? jest odtegozasząś no ale tak już jest debil był debilem, jest i będzie debilem i tego nic już nie zmieni, wczoraj mówił tak dziś już inaczej a jutro
  • Odpowiedz
@Tykadnik: @Friz_PL: @ofiaralosu: pozatym uszata małpa ma strasznie przerośnięte ego, lubi się chwalić, lubi błyszczeć, komentarzu na czacie też wyłapuje tylko te które są pochlebne, pozostałych udaje że nie widzi albo do kasacji idą i Torba usuwa mimo że początkowo była przeciwko strymom ale jak widać uszata małpa ma na nią duży wpływ i szybko dała się przekonać wizjami nowych przedmiotów w gospodarstwie domowym a najbardziej
  • Odpowiedz
@martin-grx: no chyba ze szepionka łilson-dżonson wejdzie w reakcje z 10N i melona pozamiata jak po forehandzie z mokrej szmaty melona pozamiata albo co lepsze jeszcze brdziej się zmieni np. o 2880 stopni.... bę bę
  • Odpowiedz