Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, man taki problem w pracy, ze moja menago nie chce dać mi wolnego kiedy mój tata jest umierający w szpitalu. Nie widziałam go od miesiąca i już nigdy nie zamienię z nim słowa. Nie śpię już kolejna noc z rzędu, a ona mi mówi że jestem potrzebna w pracy.
Problem jest też taki, że pracuje za granicą i jest ryzyko że wpakuję się na kwarantannę w drodze powrotnej. Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6094b2255a0849000ad36ed6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 116
  • Odpowiedz
Miałem podobną sytuację w Holandii 6 lat temu. Też Tata leżał w szpitalu dostałem urlop po minucie rozmowy także #!$%@? masz pracodawcę szczerze mówiąc
  • Odpowiedz
Przepraszam wszystkich na wykopie za to co teraz powiem, ale w takiej sytuacji szukać odpowiedzi w internecie, a już w ogóle na wykopie.. No ja #!$%@?ę!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mialem podobna sytuacje w ubieglym roku z ta roznica, ze mialem jechac na komunie chrzesnicy do PL a mieszkam w UK. Wtedy tez byla kwarantanna i moj menager powiedzial ze mi urlopu nie podpisze dopoki jest kwarantanna po powrocie do UK. Poszedlem do personalnego wytlumaczylem mu wszystko (okazalo sie ze chlop ma rodzine w niemczech i jest w podobnej sytuacji do mnie). Personalny powiedzial ze bierze to na siebie i
  • Odpowiedz
OP: To praca na uniwersytecie a baba profesor beton i nawet hr nie odpisuje mi na complain. Ona uważa że ona zarządza zasobami ludzkimi w naszym teamie. Mam zamiar zrobić z tego większa aferę ale w tym momencie nie mam na to siły. Spróbuję ogarnąć zwolnienie na szybko od lekarza, samolot mam jutro rano. Wiem, że będzie mi robić na złość po powrocie, raczej nie zwolni mnie, za bardzo mnie potrzebuje.
  • Odpowiedz
PustaMarzycielka: Miałem podobną sytuację, kilka lat temu pracując na emigracji umarła moja Babcia z którą byłem bardzo zżyty. Nie jestem osobą wiążąca i do tematów pogrzebów, ślubów itd mam bardzo luźne podejście. Akurat kończyliśmy pilny projekt i byłem tak mi się wydawała niezbędny, nie poszedłem do szefa prosić o szybszy zjazd, sam podjąłem decyzję że zostaje. Podejście miałem takie że to tylko pogrzeb, schowanie zwłok do ziemi, kościelne pitu pitu, myślałem
  • Odpowiedz
Big Discount on Treadeology Master Traders Vault: Przez ograniczony czas możesz uzyskać dostęp do systemu Russ Horns MTV Duża zniżka na Treadology Master Traders Vault Ci, którzy po raz pierwszy zbliżają się do świata finansów, ryzykują, że poczują się przytłoczeni samym słuchaniem o handlu i rynku Forex. Aby uniknąć tego rodzaju problemów, uważa się za właściwe stworzenie solidnych podstaw dla wszystkich czytelników poprzez krótkie zdefiniowanie, co oznaczają te dwa terminy. Następnie
  • Odpowiedz