Wpis z mikrobloga

Już wiadomo jak zarobione na wakajki, torebki i kosmetyki ;) Jakim to pustym trzeba być... niedowierzanie. Tak trudno Natsu miała... taka bieda..na Malediwy nie mogła polecieć w wieku 18 lat, więc trzeba bylo sie prostytuować na kamerkach, zeby zarobic a potem wciskac ludziom kit, ze ciezka praca do tego doszla. HIT!!!! Nie pierwsza i nie ostatnia influ, ktora takie bajki wciska ludziom a wyjdzie zaraz, ze kolejne tak zarabiaja.

#natsu #teamx #youtube #polskiyoutube
corryand - Już wiadomo jak zarobione na wakajki, torebki i kosmetyki ;) Jakim to pust...

źródło: comment_1620366179RqMfEtuuY0GpAUgBcKgKFT.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
Jesli maja jakikolwiek kregoslup moralny to i tak głowę mają zryta przez to co #!$%@? i hajs wakacje tego nie wyleczy
  • Odpowiedz
@N331: nie no super, niech każde nastolatki idą na sekskamerki wystawiać cipsko będą miały easy money poleca na Zanzibar zamiast ciężka praca do czegoś dojść w życiu. Wystarczy wystawić dupsko napalonym faceta i masz w miesiąc 20 k zł. Sukces, jesteś kimś.
  • Odpowiedz
@N331: co ty #!$%@?, tez moglbym zarabiac jako meska dziwka a moje kolezanki zamiast starac sie studiowac i pracowac i robic karoere moglyby pojsc na latwizne i rozlozyx nogi do kamery ale tego #!$%@? nie robia bo szanuja sie i chca na te Malediwy jechac jako nagroda za osiagniety sukces, za zapracowanie na to samemu bo to nie jest normalna rzecz dla kazdej osoby. Ja tak samo bardzo wiele krajow juz
  • Odpowiedz
@N331: wiesz dla mnie być kimś to robić coś na najwyższym światowym poziomie, stworzyć coś genialnego, zapisać się w historii: Robert Lewandowski, Ellon Musk, Skłodowska - Curie , Einstein
A nie jakis pustak nagrywający głupawe filmiki na YT i świecący dupskiem na seks kamerkach. Jak dla ciebie taka osoba jest kimś tylko dlatego że ma więcej 0 na koncie to jesteś tak samo pusty jak ona.
  • Odpowiedz
@transerfer: no to jest wlasnie problem mlodych ludzi i tego pokolenia 2000. Oni za sukces uwazaja latwa kase przez sprzedawanie wlasnego ciala co moze zrobic kazdy a czemu tego nie robi kazdy tylko jakis 0.00001% spolecznestwa? No bo #!$%@? ludzie maja jakas moralnosc i szacunek, wiele osob zyje na normlanym poziomie lib nawet w biedzie starajac sie zwiazac koniec z koncem ale nie upodla sie do tego bo maja szacunek dla
  • Odpowiedz
@corryand: tylko mi nie wpuchaj swoich odpowiedzi na pytania które na które nie poznałeś mojego zdania. Jak tak bronisz moralność, to uważasz, że to w porządku, iż Natsu obrywa sama za wszystkie dziewczyny z Dubaju, za dziewczynę kamerzysty, za dziewczynę karła... Bo co ją złapali z niezbitymi dowodami? To inne mogą się czuć bezpieczne póki nie wypłynie dowód? Obwinianie jednej osoby za wszystko? To już dobrze?
  • Odpowiedz
@transerfer: a jak wyjdzie, że Robert Lewandowski, Ellon Musk, Skłodowska - Curie, Einstein... kiedyś dawali dupy za żetony to co? Nagle tracą osiągnięcia? Zostają nikim? Historia ma o nich nie wspominać?
  • Odpowiedz
@N331: przeciez ja rowniez krytykowalem dziewczyne karla. Przeciez kazdy wie ze jest z nim tylko dla fejmu i kasy i nie widze zeby miala szacunek jakikokolwiek od ludzi. Jak wyplyna jej nagrania jakies czy jakiekolwiek innej laski to tak samo spoleczenstwo zateaguje jak wobec Natsu. I o czym ty mowisz jakie obwinianie jednej osoby za wszystko??? Obwiniana jest tylko i wylacznie za wlasne czyny a nie za WSZYSTKO.
  • Odpowiedz
@corryand: nie tylko za własne czyny. Obrywa za mityczne dziewczyny z Dubaju, których tożsamość nigdy nie wypłynęła. Obrywa za wszystkie laski z Insta, bo tam tylko przypuszczenia co robią dla fejmu. Taka chęć wygarnięcia co o tym myśli społeczeństwo kumulowała się od lat, ale nie było komu wygarnąć. A tu pojawia się Neatsu z imienia i nazwiska z twardymi dowodami i przyznaniem. No wreszcie można wylądować swoją flustrwcje, że szukało się
  • Odpowiedz
@K-S-: jeszcze nie widzialem nigdy biletow w 2 str na malediwy ponizej 1800 zl do tego dolicz hotel co najmniej te 1500. Jak sie leci na wlasna reke to nie sa duze koszty, wyjdzid podobnie jak zwykly wypad do hiszpanii a co niektorym i tyle samo co nad polskie morze ale jak bierzesz jak wiekszosc malediwczaków wycieczke z biura podrozy to placic min te 6-10tys
  • Odpowiedz
@transerfer: czytać ze zrozumieniem to ty nie umiesz. Może teraz ogarniesz. Pytałem czy stracisz szacunek do Skłodowskiej jak wyjdzie, że dawała dupy za żetony? Będziesz za tym by odebrać jej Nobla? To tylko symulacja na potrzeby dyskusji.
  • Odpowiedz
@corryand: czyli cały wpis jest o tym że jej się nie należy bo nie zarobiła na to na kasie w biedronce, czy nie zarobiła na własnym biznesie rozwijanym latami
  • Odpowiedz