Wpis z mikrobloga

Nitrozyniaka okradli na 300k z bitbay-a i twierdzi, że on ma antywirusa na komputerze xD
Nie miał 2FA na numer telefonu tylko na maila.
Tymczasem client metin2 jego prywatnego serwera zawiera w sobie trojana i aby zagrać na serwerze należy odblokować patcher w defenderze. Sam grał na tym serwerze kilka dni przed tym jak go #!$%@?.

#thenitrozyniak #bitbay
wonsztibijski - Nitrozyniaka okradli na 300k z bitbay-a i twierdzi, że on ma antywiru...

źródło: comment_16203309020yoDrFuXdgDZmewAWnln3b.jpg

Pobierz
  • 11
@TheNitroZyniak: To zastanów się czemu GameForge blokuje te clienty i czy czasem nie dba też o bezpieczeństwo swoich użytkowników.
Druga sprawa to zastanów się czym różni się ten #!$%@?, który cię okradł od ciebie kradnącego własność intelektualną chronioną prawem autorskim.
To nie jest dezinformacja, a to, że w tych clientach znajdują się kwiatki to nic nowego. Tak samo było ze wszystkimi "prywatnymi" serwerami do tibii czy innych gierek MMO gdzie sama
@Erda: No tak grałeś w metina to wiesz, że trzeba wyłączyć. Szkoda, że nie kazali ci wsadzić widelca do gniazdka elektrycznego to przynajmniej nie pisałbyś nic nie wnoszących komentarzy.
Jak już wołają wyżej @niebezpiecznik-pl to może niech oni napiszą ci czy wyłączanie ochrony rzeczywistej żeby zagrać w grę pobraną od złodziei jest dobrym pomysłem.

Dobra już wiem. Grałeś w metina to wiesz, że trzeba. Koniec kropka.
@wonsztibijski: Jestes turbo ogarniczony gościu. xd Grałem na dziesiątkach, i NIC się nie dzialo mimo wyłaczonego defendera. Czemu #!$%@? na temat w którym nie masz zielonego pojęcia? // Mało tego - Grałem w grupkach po 10 osób, na różnych serverach na przestrzeni lat - nadal NIKOMU nic się nie stało. Żadnych trojanów. Czemu wykrywa to jako trojan to nie chce mi się nawet tłumaczyć bo szkoda czasu. Dam Ci zdechnąc z
@Erda: Dlatego, że nie masz nic wartościowego. Bank zabezpieczony zawsze 2FA na numer telefonu właśnie po to aby nikt cię nie okradł. On nie miał 2FA na telefon, dostęp do maila i logowania bitbay jest z komputera na, którym miał zainstalowaną grę. Dlatego nie ma nic w historii logowania, bo są tam tylko "nowe" logowania.

Zastanów się dlaczego w historii transakcji ma ich zrobione tyle, że nie widać wcześniejszych logów.
Musiał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@object: na ich stronie możesz pobrać sam patcher na wypadek gdyby antywirus ci go usunął.
Sam w weekend w tym pogrzebie.
Oni exe pakują jakimś programem który na virus total wyrzuca wszystko co możliwe.