Wpis z mikrobloga

Dobra chciałem se kupić rockridera 540 jako rower do jeżdżenia po mieście i lasach, ale wbijam do decathlona a tak pusto na dziale z rowerami i dostawa będzie może w lipcu lub sierpniu a może i w listopadzie xD No fajny ten sezon. To co polecacie innego w tej cenie dla laika?
#rower #decathlon
  • 6
  • Odpowiedz
@ostrykuc666: nic nie ma, ani rowerów, ani części. W tej chwili chyba najlepiej oblecieć sklepy rowerowe w okolicy i kupić coś co będzie na stanie, wiadomo decathlon bezkonkurencyjny, ale czasem ludzie na tagu piszą że rzucają znienacka rowery w sklepie internetowym więc możesz obserwować. W tej cenie to pooglądaj modele Krossa, Unibike, Meridy.
  • Odpowiedz
  • 1
@ostrykuc666 Aż pokuszę się o odpowiedź. Też miałem ten sam problem z brakiem st540, który dzisiaj rozwiązałem kupując rometa fit 29. Nie wiem czy jest lepszy/gorszy od st540, ale na moje podstawowe potrzeby wystarczy.
  • Odpowiedz
@ostrykuc666: na pewno nie słuchaj tych co mówią, że nic nie ma, w internecie i decatholnie może problem, ale w stacjonarnych sklepach normalnie stoją nowiutkie, tegoroczne modele, szukaj od Unibike i Kross, w tej cenie wszystko podobne.
  • Odpowiedz