Wpis z mikrobloga

Podniecacie się aferą przygotowana pod PR.
1. Laska niedawno zmieniła kolor włosów(na czarny) - żeby bardziej przypominać siebie z tamtych czasów
2. Chwilę wcześniej wypuściła filmiki pod tytułem "ile osób widziało mnie nago" - żeby teraz ten wyciek jeszcze bardziej bulwersował.

Nic bardziej nie napędza zasięgów i popularności jak złość czy oburzenie. Wszystko to jest kontrolowanym wyciekiem. Wcześniej osoby powyżej 14 roku życia o niej nawet nie słyszały. Teraz będą obserwować na insta czy innych pierdach, a ona na zasięgach będzie miała hajs.


#natsu #afera
  • 11
@banan0 a co to w historii jedna seks taśma zobaczyła światło dzienne? Za każdym razem ten sam myk, a wy za każdym razem łapiecie się na ta sama sztuczkę. Liczą się tylko zasięgi, a to da jej ogromne zyski tak samo jak i całemu teamowi X - będzie o nich głośno. Przez chwilę ludzie pogadają i się skończy tak, że nikt o tym nie będzie pamiętał/wypominał, a ona będzie miała 200k nowych
@teo50 nie ukartował tego 4 lata temu, ale to jest dobre dla rozgłosu. Będzie hałas powie że była młoda, głupia i miała ciężkie dzieciństwo. Nie miała siana i przecież nikomu krzywdy nie zrobiła. Teraz jest nową osobą i dziękuję dobranoc.

Wcześniej nie miałem pojęcia że ktoś taki istnieje - teraz już wiem. Wyniknie z tego jakaś inba, może jeszcze do fame MMA pójdzie #!$%@?ć jakiemuś gargamelowi czy innemu leszczowi.
@BurzaGrzybStrusJaja: szczerze mowiac to dokladnie o tym samym pomyslalem. Laska przeciez wie, ze jej filmiki sa w necie wiec moze sie spodziewac, ze wyciekna takze lepiej zrobic kontrolowany przeciek i na tym zarobic. No ale to juz sa teorie spiskowe i nawet jak sie tak stalo to nie bedziemy mieli na to potwierdzenia. Poza tym uwazam, ze ta laska tylko i wylacznie zyska na tej aferze, gdyz #!$%@? w dzisiejszych czasach