Wpis z mikrobloga

@LlalalaAnia: Bo dziewczyna jak Kara jest skazana na niechęć ze strony kobiet. Mam na myśli fakt, że jest to naturalne piękno plus osobowość i ogromna dojrzałość. To jest coś co zawsze wygra z najlepiej zrobioną panią. Faceci zawsze ciągnie do takich kobiet, a inne kobiety, te przeciętne w stosunku do tej jednej będą jej unikać. To musi być okropne uczucie gdy widzisz jak Twój facet nie może oderwać oczu od takiej.
@Amikamamy: To moje zdanie. To kobieta, która ma to coś i tak nadal uważam, że jak na dzisiejsze czasy to dziewczyna jest bardzo naturalna. Przede wszystkim jest młoda i ma coś co sprawia, że gdy się pojawia mężczyźni na nią zerkają. Niestety ten widok źle wpływa na inne kobiety. Z góry większość z nich zachowuje się żegnająco. Dokładnie tak jak zachowały się panny z hotelu. Jedna mała Białorusinka, a dziewczyny zwariował.
@SoniaXXX: A ja podtrzymuję, że jak na swój młody to dojrzała osoba. Może masz rację, że jej wypowiedzi były rzadkie i dość proste, ale patrząc na jej ogóle zachowanie stwierdzam, że jest to dziewczyna twardo stąpająca po ziemi.