Wpis z mikrobloga

Jacek Wilk nazwał koroluka kretynem.
LEWACTWO ZAORANE, DO WIDZENIA, NIE MA CZEGO TUTAJ DRĄŻYĆ.

Generalnie, to zawsze uważałem, że konserwy są konserwami, bo się wychowali w takich a nie innych warunkach i ciężko im spojrzeć na świat z szerszej perspektywy. W końcu nie bez powodu biedne kraje są często konserwatywne, a te bogatsze są bardziej liberalne. Ale jak tak czytam dzisiaj wasze komentarze kochane konserwy i jak wy bronicie Wilka, to się zaczynam zastanawiać, czy wy tak na poważnie, czy wy macie jakieś problemy intelektualne xD
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gordon_LL:

Co masz na myśli? Prawa LGBT w Finlandi są jednymi z najbardziej zaawansowanych na tle reszty.


Dziwnym trafem, że Finlandia nadal ma dość konserwatywne
  • Odpowiedz
Może przynieść korzyści, BO TY tak uważasz, i może je przynieść DLA CIEBIE. Nie każdy na te same potrzeby co Ty.

Jakie to jednak korzyści może przynieść tęczowym, i czego nie rozumieją? Nie znam tego typa, ale pytam z ciekawości.


@Xing77: Jest dla mnie dość oczywistym, że jedynie ustrój oparty na wolności jednostki może przynieść rozwój. Jeżeli się z tym nie zgadzacie no to macie dużo książek do nadrobienia i dużo wiedzy o świecie do przyswojenia. Bo wasze umysły są przesiąknięte propagandą, czyli informacjami, które ciągle napływają, ale są nieprawdziwe. I powtarzam, korzyści są dla wszystkich, obywatele się bogacą rozwija się kultura, społeczeństwo i każdy może żyć tak jak mu się podoba. Więc wszyscy na tym korzystają, nie tylko ja. Dlatego ja, tak jak Jacek Wilk jesteśmy zwolennikami wolności.

A konserwy coraz to bardziej debilne argumenty wymyślają, byle go bronić. Np.
  • Odpowiedz
W XIX wieku rozwój przyniosło ograniczenie wolności przedsiębiorców poprzez nadanie przywilejów socjalnych - prawa do urlopu, ograniczenia godzin pracy etc.


@Gordon_LL: Dawno takich farmazonów nie czytałem. Jak ograniczenia w rozwoju mogą przynieść rozwój, czy ty sam siebie słyszysz? Dobrobyt bierze się tylko i wyłącznie z pracy, a nie z urlopu i to właśnie dzięki pracy i rozwojowi nie musimy już wszyscy harować w kopalniach czy w polu, a kiedyś 98%
  • Odpowiedz
@Jah00:

Jest dla mnie dość oczywistym, że jedynie ustrój oparty na wolności jednostki może przynieść rozwój. Jeżeli się z tym nie zgadzacie no to macie dużo książek do nadrobienia i dużo wiedzy o świecie do przyswojenia.


Częściowo masz rację, a częściowo nie. Rozwój nie jest zależny od wolności jednostki. Dobrym przykładem są choćby kraje Azji
  • Odpowiedz