Wpis z mikrobloga

@Deykun Zdefiniuj "ładna", i jak "szybko uruchamiająca się" to na jakim sprzęcie. Pogoogluj jakieś obrazki w sieci pod kątem np. "linux desktop", "debian desktop", "arch desktop" i tak dalej, pokaż mi je, a ja Ci coś wybiorę. Param się takimi rzeczami :P
3 pierwsze odpowiedzi to jedyne 3 dystrybucje które kiedykolwiek miałem. :D

@i_forgot_my_password:

ElementaryOS - Mam obecnie chcę spróbować coś obok, bo mi świruje. Wygląd zajebisty.

Linux mint - Pisałem, że ładna ma być! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@firencombomaster:

No ma wyglądać, nie chcę żeby wyglądało jak XP tylko raczej jak to wymienione Ubuntu czy Elementary.

@banex:

Obczaję.
@firencombomaster:

Trudno mi powiedzieć. Chcę, żeby się odpalało szybciej od Elementary co nie jest problemem jak się obdartego z wszystkiego Tuxa zainstaluje ale ja chcę żeby też wyglądało ładnie po prostu coś wyważonego miedzy tymi dwiema cechami. :)
@Deykun: Słowem, ograniczeniem tutaj nie jest starszy komputer? Oraz czy zależy Ci na wygodniackich funkcjach prezentowanych przez Ubuntu, Minta i elementary, typu: automatyczne wyszukiwanie aktualizacji, automatyczne wyszukiwanie sterowników, pulpit semantyczny i tym podobne.
@firencombomaster:

Komp mnie zbytnio nie ogranicza odpalam Ubuntu wszystko na lajcie.

Jak będą takie automatyczne bajery jak w Elementary czy Ubuntu to tylko na plus. Szukam po prostu czegoś podobnego do tych dwóch systemów, a jak się będzie uruchamiać szybciej to tylko plus.