Wpis z mikrobloga

ruszam i ja z #dieta i #chudnijzwykopem

niestety - praca w trybie HO, studia w trybie HO, przejadanie stresu i brzydka pogoda zrobiły ze mną to czego bardzo chciałem uniknąć - ulańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiek: 25 lat
Wzrost: 189 cm
Płeć: M
Masa startowa i jednocześnie obecna: 122,1kg
Obwód w pasie: 115cm
Obwód na maksymalnie wydętym brzuchu: 125cm

w sumie zawsze byłem podlany, ale teraz to już przesadziłem. Na start odrzucam całkowicie alko, bo myślę, że to on w głównej mierze się do tego przyczynił. Ze słodyczami/słodkimi napojami nie ma problemu bo w tym w ogóle nie gustuje. Wjeżdżam na około 2,8kcal dziennie. Rower do sezonu przygotowany, czekam jeszcze na otwarcie siłowni.

Lets do this!
carryON_ - ruszam i ja z #dieta i #chudnijzwykopem 

niestety - praca w trybie HO, ...

źródło: comment_16201987861RVuZnB0kC6tdKgrh70jJG.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@carryON_: Ja się właśnie obawiam, że może lecieć trochę za wolno ale mówię, obserwuj efekty, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje po takim czasie na wysiłek fizyczny. Tak czy inaczej trzymam kciuki i wołaj za jakiś czas, żeby się pochwalić (òóˇ)
  • Odpowiedz
@spootnik: e to not bad. Ja celuję w takie 90kg~ i będzie kozaczek

@pannakota: hm, tak myślisz? Właściwie wrzucenie 2,5kcal to żaden problem jak chodzi o psyche czy ssanie na jedzenie, chodzi raczej żeby było z czego ciąć w przyszłości. Jeszcze zobaczę:D
Dam znać oczywiście, serdeczne dzięki za wsparcie!
  • Odpowiedz
@carryON_: z mojego doświadczenia, 2800 to bezpieczny start i nie zaczynaj od mniejszej ilości. Rzekłbym, ze pewnei i nawet wiecje mógłbyś jeść i dalej względnei szybko chdunąć, ale to zależy już jak bardzo na serio do sportu podejdziesz.
  • Odpowiedz
@arko123: ze sportem w maju może być jeszcze ciężko, studia dają w kość + sporo nadgodzin no a jednak trzeba jeszcze żyć i tak, wiem brzmi jak wymówki, ale zrobię co mogę.

@spootnik: to prawda, nawet i spacery to fajna dawka ruchu w stosunku do siedzenia przed PC, ale myślę że odłożenie alko i trzymanie kcal w ryzach będzie kluczowe
  • Odpowiedz