Wpis z mikrobloga

Od ponad 10. lat, chodziło mi po głowie zaprojektowanie kilku własnych ciuchów. Czegoś więcej niż zwykły nadruk na koszulce. Po tylu latach, udało mi się wreszcie ów plan zrealizować. Pomyślałem zatem, że pokażę Wam do oceny mój drugi projekt - kurtkę Moro. W trakcie prac, pojawiło się sporo nieoczekiwanych problemów ale cieszę się, że ostatecznie dopiąłem swego. Tym bardziej warto było, gdy człowiek namacalnie zaobserwuje jakość ubrań, które stworzył!

Jeżeli macie ochotę, chętnie poznam Waszą opinię : )

Dodatkowo wrzucę w komentarzu, pierwszą zrealizowaną myśl, czyli koszulę w kratę.

#modameska #streetwear #tworczoscwlasna #quietclothes
tojestcok - Od ponad 10. lat, chodziło mi po głowie zaprojektowanie kilku własnych ci...

źródło: comment_1620136205M69IE940Jv0teQboPIShd0.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@walk_man: Zrobiłem wyłącznie dwie sztuki z czego jedna dla mnie. Jeżeli jesteś jakoś szerzej zainteresowany zapraszam na prv ale tanio nie jest. Sam materiał kosztował spooro ;)
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nawiązywałem do innej kwestii. Zrobienie takiej kurtki za 150zł jest po prostu niemożliwe ;) A co do bluz - w pełni się zgadzam. W zasadzie nie tylko jeśli chodzi o bluzy. Dlatego stwierdziłem, że robię swoje rzeczy :)
  • Odpowiedz
@tojestcok: No stary, myślę że zajebiście to zrobiłeś i szczerze Ci gratuluję. Jest najpopularniejszy, zawsze modny woodland, jak tak patrzę na materiał, to chyba widzę rip-stop, więc też nie byle co. Fajne detale zaprojektowałeś, granat mnie wziął z zaskoczenia, jest mega. xD
6 stów za sztukę brzmi naprawdę świetnie (biorąc pod uwagę ile się płaci "na start" przy produkcji). Brzmi to na tyle atrakcyjnie, że chętnie się dowiem, kto się
  • Odpowiedz