Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirunie i Mirabelki,
Mam domenę już kilka lat i nadszedł kolejny rok i czas na płatność. Zapytałem support czy jest możliwość przedłużenia domeny na więcej lat i czy w związku z tym może jakiś rabat by wpadł. W odpowiedzi dostałem informację, że oczywiście, można przedłużyć na wiele lat, ale to wtedy wielokrotność opłaty rocznej (wielka okazja nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) .

No i moje pytanie, czy faktycznie nie ugram nic u innego dostawcy? Jak próbuję sprawdzić jakby to wyglądało u innej firmy to dostaję info, że nie można przenieść tej domeny. Domena jest w .pl
Domen .pl nie można przenosić? i czy w ogóle jest sens to robić - tj. czy gdzieś uda mi się tę cenę jednak zmniejszyć?
Wdzięcznym będę za pomoc.

#domena #internet #domeny
  • 12
@normanos: @normanos: Chciałeś zabłysnąć i wyszło jak zwykle?
Proszę: "rabat «obniżenie ceny jakiegoś towaru o pewną kwotę; też: ta kwota»"
Mędrcu, Rabat to nie stolica Maroko, a Maroka.

Co do wspomnianego rabatu :D, rozumiem, że ciężko o obniżenie ceny, nie zależy mi też na tym jakoś bardzo, po prostu jeśli się da to spoko, jeśli nie to trudno.
@ziemniaczor: Tylko wtedy gdy domena jest za ok 40 zł netto, to już nic nie zdziałasz taniej, nawet na dłuższy okres, bo ceny hurtowe domen .pl w NASKU są za 40 zł, więc takie firmy domeny i tak sprzedają po kosztach.( ͡~ ͜ʖ ͡°)