Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, postanowiłem stworzyć profil na #facebookdating i przewinął mi się profil dziewczyny z mojej szkoły, która wpadła mi w oko (co prawda nie jest nie wiadomo jak atrakcyjna, ale spodobała mi się jej osobowość) więc dałem jej like. Minęły dwa dni, zero powiadomień (nawet z innych profili), i nie wiem czy to z powodu posiadania tylko jednego zdjęcia, jakiś błędów z tą platformą, czy po prostu nie podpasowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jestem wysoki, z twarzy nie jestem Alvaro, ale brzydki też nie jestem. Nie daje mi ta sprawa spokoju i myślę, żeby do niej jakoś zagadać na facebooku, ale boje się, że tylko mogę zrobić z siebie creepa i pośmiewisko. Chętnie przeczytam jakieś rady.

#facebookdating #kobiety #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608fede85a0849000ad3675a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
Nie daje mi ta sprawa spokoju i myślę, żeby do niej jakoś zagadać na facebooku, ale boje się, że tylko mogę zrobić z siebie creepa i pośmiewisko.


@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu do niej zagadaj. Co się złego może stać? Najwyżej dostaniesz zlewkę. Ja takich w życiu dostałem setki i żyję.
  • Odpowiedz