Wpis z mikrobloga

W redmi note 8t na ekranie głównym na samej górze został mi odcień widoku z aplikacji którą miałem włączoną przed chwilą. Wiecie może jak to usunąć?
#xiaomi
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mousen: Trochę za szybko się wypalanie ekranu zaczęło. Mi to się dopiero w trzecim roku używania innego xiaomi zaczęło robić.

Próbowałem używać aplikacji typu "pixel fixer" wyświetlających szybko wszystkie trzy kolory, ale to nic nie daje. Nawet po kilku godzinach.

Jak masz jeszcze gwarancję to leć w rękojmię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mousen: Nie używaj gwarancji tylko rękojmi. Ekran nie wyświetla poprawnego obrazu, więc jest to wada istotna.

Tutaj masz wszystko o rękojmi https://pclab.pl/art80182.html

Najlepiej nie dawać maila, ani numeru telefonu w formularzu rękojmi to jest większa szansa, że nie zdążą ci wysłać listu z odpowiedzią w 14 dni i żądanie jest z automatu wtedy uznane.

Ważne też, że trzeba podać tylko jedno żądanie np. naprawa, wymiana, zwrot gotówki. Nie może być sformułowanie
@Tytanowy_Lucjan: i jeszcze mam oatatnie pytanko. Wiesz moze jak to wyglada jak wyśle zgłoszenie na stronie media expert, to ten telefon musze pozniej gdzieś wysłać czy zanieść do sklepu stacjonarnego?