Wpis z mikrobloga

Mroczne czasy nadchodzą, blackpillowcy zostali wyjęci z pod prawa, ścigani przez policje, normików oraz p------e p0lki, musieli zejść do podziemia. ŻYWCEM NAS NIE WEŹMIECIE XD
  • Odpowiedz
@Nooleus: a nie czytałeś 3 odpowiedzi? Bo wbijam gwoździe w kobiety i ona czuje się obrażona. Chociaż w ogóle jej nie znam.

Z resztą po tej krótkiej konwersacji widać że jest niezrównoważona bo zwróć uwagę jak szybko jej się emocje zmieniły. Najpierw na mnie naskakuje, ja w sumie nie wiem o co chodzi, nie reaguję agresją więc i ona przestaje być agresywna, ba zaczyna mnie chwalić co jest mega dziwne
  • Odpowiedz
@x134xvb ponadto brzydkie. Ktora ladna i przecietna kobieta wolalaby portal dla inceli od tindera czy instagrama? ( ͡° ͜ʖ ͡°) sa za brzydkie i dlatego sa skazane na atencję tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul: Nie wiem szczerze mówiąc. To co wrzuciłem to moja cała konwersacja z nią. Szczerze mówiąc nie chciałem wchodzić w konwersację, w sensie jak ktoś cię atakuje to nie chce z tobą dyskutować więc to strata czasu
  • Odpowiedz
@x134xvb: K---a szanować kogoś bo ma srom między nogami xDDDDD Szacunek trzeba sobie wypracować. Mogę szanować kobietę owszem ale tylko jeśli jest przyzwoitym człowiekiem a nie bo ma p---e
  • Odpowiedz