Wpis z mikrobloga

Ja tam nie będę udawał, że mnie to śmieszy, ale jutro kupuję sobie sto procent token $LEG
Chociaż Chiliz traci na wartości to moje dotychczasowe inwestycje w tokeny socios.com pozwoliły mi całkiem sporo zarobić. Mam trochę tokenów PSG, City i Atletico i chociaż CHZ idzie w dół to wartość tokenów idzie do góry.

Jeśli CHZ się odbije to już w ogóle powinno być dobrze.

#kryptowaluty
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@le_banana:

A najlepsze to ich "researche" Kompletny brak jakiejkolwiek weryfikacji jak techniccznie funkcjonuje krypto. REASEARCH to 15 minutowa analiza strony scamu i tego co tam nakłamano. Tak, czytamy co scamerzy pieprzą, bez zadnej weryfikacji. Następnie rzut oka na "road mapę" i sprawdzenie czy przy mordach teamu są linki do profili na linkedin. To są ich reasearch. I akcet "dobra krypto" :D

To już ponad trzy lata. Jak tylko wystartował na YT i nawet nie był znany to ostrzegaliśmy ( ͡°
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: kto w takim razie wg ciebie jest wiarygodny na polskiej scenie yt? Nie myli się ten, kto nie próbuje. Nie on jeden naganiał na coś co się scamen okazało. Nie znałem Phila w tamym okresie, ale minęło 3 lata, może się czegoś nauczył ;) poza tym naganiał wtedy na stellar, który jak widać obecnie ma sie całkiem dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@le_banana: musze przyznac, ze @NiechWamKaczorSrubeDokreci ma duzo racji xd ludzie w ogole nie rozumieja o co chodzi w rynku krypto, kupuja marzenia, a nie produkt. Np decentraland - pomysl jest zajebisty i jesli gra bylaby niesamowita to bylaby to firma warta miliardy... ale, najpierw trzeba zrobic ta super gre xD

CHZ sam w sobie nie jest oszustwem, wlasciciel pewnei wierzy w pomysl, ale to jest warte obecnie max kilaset
  • Odpowiedz
@le_banana: Zdradzę ci jeszcze bardziej szokujacą wiadomość. Portale o krypto to też kompletne gówna. Piszą tylko o gównie, bo to się klika. Nie klika się nudna technologia. Nikt tego nie chce czytać. Za to klikają się clickbaitowe nagłóki, g---o newsiki i naganianie. POZYTYWNE INFO. Tylko to the moon...
No sorry, ale to publika definiuje co jest popularnym kanałem na YT. A publika lubi naganianie i marzebnia o shitach :D
A
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: ale to po c--j się wypowiadasz? Ja spytałem o chz ty stwierdziłes, że to scam, a teraz mówisz że nie wiesz co to jest? Jesteś idealnym przykładem Janusza kryptowalut, który wypowie się nie mając pojęcia
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: w taki razie kto na zagranicznych rynkach jest godny uwagi, skoro nikogo nie ma na polskim.
Nie oszukujmy się, ludzie głownie inwestują w krypto dla pieniędzy. W świecie tradycyjnych finansow nie znajdziesz inwestycji z tak duża stopą wzrostu, jeżeli inwestujesz rozsądnie. Galopująca inflacja tylko ten proces przyśpiesza. Sprawdz sobie, jak cena bitcoina skakała w ostatnich latach, jak w jakimś kraju pojawiał się porblem z gigantyczną inflacją.
Poza tym nie
  • Odpowiedz
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Na shitach krótkoterminowo możesz zarobić, zysk inwestujesz w BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat tutaj nieco się różnimy w poglądach, choć cel jest ten sam. Ale też nie wszystkie inwestycje bym nazwał shitowymi, dlatego też nie widzę powodu aby po nich tak jechać. Ciekawe, czy jak posiedzę w krypto jeszcze parę lat, stanę się takim samym psychofanem jak ty ;)
  • Odpowiedz