Wpis z mikrobloga

Nie wiem gdzie zaciera się granica pomiędzy zwykłym cynicznym naganiactwem a prawdziwą głupotą i wiarą w te brednie. Jak widać wielu tych shiciarzy jest poważnych w tym co gada ( _)
Ci ludzie w ogóle nie ogarniają ze to jest tylko token i nie rozumieją różnic. Oni myślą ze to osobna, niezależna krypto różniąca się od innych... Oni naprawdę nie wiedzą co to token i nie wiedzą że każdy go może sobie stworzyć za kilka $ nawet bez kompletnie żadnej wiedzy w tym zakresie. Na ETH powstało do tej pory kilkadziesiąt tysięcy tokenów.
Widziałem dyskusję jakichś jełopów gdzie gadali że Binance będzie prosić kiedyś safemoona zeby mogli go mieć na giełdzie. Ci ludzie nawet nie wiedzą że nie trzeba pytać o pozwolenie żadne a już abstrakcją jest dla nich ze to token na łańcuchu Binance...
#safemoon #kryptowaluty
Pobierz NiechWamKaczorSrubeDokreci - Nie wiem gdzie zaciera się granica pomiędzy zwykłym cyni...
źródło: comment_1620015151kSzTPMAiTpbSS8xyzu98sU.jpg
  • 27
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: Jak by na to nie spojrzeć ten co kupił musi wierzyć, że to nie jest kolejne ponzi i bronić tego tokena póki ten istnieje, a w przypadku Safemoon byłbym spokojniejszy niż jakbym kupił teraz Dogecoina i liczył, że 8.05.2021r będzie kosztował 1$... Safemoon będzie robił z ludzi "bogaczy" za około 2 lata.
tylko, że w przypadku tego tokena wszyscy są ze sobą uwiązani bo wiedzą , że przy sprzedaży tracą 10%. Przy 100 $ to może nie być bolesny cios ale przy 100 milionach to już boli. Jest mniejsze ryzyko załamania ceny niż przypadku innych kryptowalut. Według mnie mają wiele ciekawych artykułów w internecie choć i takie projekty potrafiły się zmyć bez słowa. Na pewno są dobrzy w tym co robią bo szybko osiągneli
to nie jest zabawa. Tak jest zapisane w kontrakcie, że każda transakcja zabiera z salda 10 % tokenów. 5% ląduje u wszystkich posiadaczy, a drugie do puli BSC chyba nic nie pomyliłem..., dlatego jak trzymasz w portfelu to rośnie twoje saldo , a gielda Whitebit jak wszystkie inne nie prowadzą portfeli.
@atari_xd: Co lepsze, to twórcy kontrolują cały ten pool płynności, wszystkie tokeny trafiające do poola płynności są w zasadzie im przekazywane. Na dodatek też czerpią fee z wymian na nich :D

Aaa. No i też jest drugi, niby niezależny podobny projekt do którego oczywiście się nie przyznaje safemoon, czyli safemars. Udają ze nie mają z tym związku, problem w tym że obie domeny są zarejestrowane na te same osoby ;)

Oni
@atari_xd: No bo na poolach płynności możesz dodać każdy token. Robisz token, tworzysz parę w poolu, wrzucasz te tokeny + trochę pary np. BNB, czy USDT. Sam sobie kupujesz w tym poolu ten token i tyle. Tworzysz miliard tokenów, na poolu sam od siebie kupujesz 1 token za 1 USD i cyk - kapitalizacja 1mld$ :D
I pięknie widać jak nagle rośnie :D

Kiedyś to shity miały problem, bo musiały się