Wpis z mikrobloga

@MokrySuchar Siema Suchar, odnośnie shota o "długach" Ewrona z twoim udziałem. Pluć w niego gęstą śliną, ale dlaczego krytykujesz jego brak realizacji zobowiązań wobec widzów, a wymijasz temat nagrody w postaci 500zł, których Majkut nie pofatygował się od miesięcy wysłać? Przypominasz mu o tym regularnie, utrzymujesz kontakt z widzem ale kogo to obchodzi? Gdzie jest ta realizacja? Czyżby idol miał swoich widzów w głębokiej dupie wbrew temu co wygłasza często na strimach? xD
Opowiadasz o słuchawkach, które łaskawy byłeś zawieść osobiście do zwycięzcy z obawy o to, że poczta może uszkodzić paczkę. Gdzie jest jednak w tym udział Marcina hm? Ręki do tego nie przyłożył, zatem przyrównać go można do ww. Ewrona pod względem zaangażowania w realizację wysyłki. Pokazać gębę, produkt i niech wszystko zadzieje się potem samo. Popraw mnie jeśli się mylę.

Serio, zanim zaczniecie kogokolwiek krytykować to posprzątajcie najpierw na własnym podwórku, bo aż #!$%@? gównem i hipokryzją na kilometr xD
Mam wrażenie, że tylko ty się starasz, by ta cała grupka xayoo industries miała ręce i nogi gdy wszyscy mają na to kompletnie #!$%@? robiąc wyłącznie szoł ku uciesze gawiedzi. Zwłaszcza, że deklarujesz zrezygnowany sytuacją osobiście wysłać hajs widzowi nie mając przy tym gwarancji, że xayoo ci te pieniądze odda, gdyż on sam ma #!$%@? na sytuację i nie fatyguje się nawet oficjalnie odnieść do tej sprawy.

#xayoo #twitch
  • 3
  • Odpowiedz
@Hohenheim_: co do kasy z tego co bylo na streamie to marcin nie chce dac tej kasy bo chlop ma na twitchu w followach ludzi ktorych xayoo industries nie lubi( ͡° ͜ʖ ͡°) i mu sie nie nalezy.
A sluchawki to suchar sam mowil ze za konkurs swoja twarza i opinia odpowiada ten kto robi konkurs i go reklamuje.Jesli zwyciezca nie dostanie nagrody to obrywa sie streamerowi
  • Odpowiedz