Wpis z mikrobloga

czy wciąż czekasz na przełom z nią


@pozdroxxx666: czekam ale wiem że to szansa jak na wygranie w lotka i wcale tu nie przesadzam. Rozsądnym było by zainteresowanie się kimś innym, ale weź szukaj innej dziewczyny jak zakochany jesteś w tej jedynej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@JohnShelby: proste. Za dużo patrzycie na innych głąby. Patrzcie na siebie i na sobie się skupiajcie. Nie porównujcie się do innych, szczególnie których historii nie znacie. No i najważniejsze - do waszych nosackich łbów niech trafi, że wielu ludzi (słusznie) obnosi się tylko że swoimi sukcesami. To że komuś się "powodzi" na zewnątrz, to nie znaczy że nie ma.swoich problemów. Ba, nie musi być wcale szczęśliwy bo np. robi to
  • Odpowiedz
@JohnShelby: chłopie ogarnij się, jak nie ma chemii to nigdy nic z tego nie bedzie, zaraz znajdzie sobie faceta a Ty bedziesz w dupie. Porozmawiaj z nią szczerze jak facet a nie zachowujesz się jak dziecko. Czekasz aż to się samo rozwiąże a rozwiąże w taki sposób że jak już znajdzie faceta to i tak wasza przyjaźń się skonczy bo nie będzie miała czasu dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@JohnShelby: Mireczku kochany.
Jesli mogę Ci coś radzić, to uciekaj od tego tyou relacji jak najdalej.

Jeśli różowa ewidentnie nie jest zainteresowana pogłębieniem relacji z Tobą ogranicz z nia kontakt do minimum.
Powinieneś pogodzić się z rzeczywistością i dać sobie trochę/dużo czasu na przepracowanie tego w
  • Odpowiedz
@JohnShelby: jeśli to prawdziwa przyjaźń to nie zniszczy jej to że powiesz jej co czujesz, powinna zrozumieć że będziesz musiał sobie to poukładać. A może akurat coś wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to się tylko męczysz i nie możesz zrobić kroku w żadną stronę
  • Odpowiedz
bo ona ma mnie za bardzo dobrego przyjaciela


@JohnShelby: Marnujesz tylko swój czas. Myślisz, że ona nie wie, że się w niej kochasz? Naiwniak
Powiedzenie jej, że nie możecie dłużej być tylko przyjaciółmi, bo do niej coś czujesz, jest jedyną szansą żeby zorientowała się, że jesteś posiadaczem jajek. Potem jeśli chce się spotkać o tym pogadać to spoko, ale dotychczasowe aktywności ucinasz. Przychodząc na takie spotkanie już nie będziesz w ramie "to tylko przyjaciel".

Łatwiej jest też jeśli masz inne opcje, poznawanie nowych nie jest trudne. A kiedy poznasz taką, która zjada ważnymi dla ciebie cechami twoją "przyjaciółkę" na śniadanie i jest zainteresowana, to popatrzysz na dzisiejszego siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JohnShelby: Jeżeli oceniasz, że na 97% się nie uda, to znaczy, że w głębi duszy wciąż liczysz na ten łut szczęścia i to Cię blokuje przed ruszeniem dalej ze swoim życiem i poszukaniem kogoś innego. Inwestowanie czasu i energii w taką relację nie jest zdrowe. Albo zdobądź się na powiedzenie jej, że podoba Ci się jako kobieta, albo ustal raz na zawsze sam ze sobą, że z tej mąki chleba
  • Odpowiedz
@JohnShelby: dostajesz durne porady od chyba durnych ludzi. Jeszcze chwila i będzie Ci opowiadać o #!$%@? Chadów. Kobiety bie postrzegają ludzi na podstawie tego co mówią a na podstawie tego co robią. Powiedzenie czegoś nic nie zmienia.

Jak chcesz żeby było coś więcej to na pewno nie możesz jej tego powiedzieć. Ciagle robiąc to samo nie możesz oczekiwać ze nagle osiągniesz inne rezultaty. Albo zmień podejście i zacznij być dla
  • Odpowiedz
@JohnShelby: Och stary wiem co czujesz ja od tygodnia cierpię po swojej BF i po tym jak mi powiedziała jakie planuje imiona dla przyszłych dzieci i ogólnie to ona by już chciała mieć ubrana biała suknie z tym swoim #!$%@? frajerem ()
  • Odpowiedz
albo możesz powiedzieć arivederci i poszukać laski, która będzie odwzajemniać twoje uczucia.


@allesisthelal: ale ze mnie głuptasek, że na to nie wpadłem... a nie czekaj wpadłem na to ale ciężko szukać innej jak się myśli tylko o tej jednej
  • Odpowiedz