Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker:

Wrzucam niusy o koronawirusie na portal informacyjny. Kiedy były rekordy zakażeń, to ludzie komentowali, że manipulacja, plandemia, ile szekli wam płacą za te kłamstwa. Kiedy pisałam, że zakażeń i hospitalizacji coraz mniej, myślałam, że w końcu napiszą coś pozytywnego - ale gdzie tam, dalej to samo, te niskie liczby to też nieprawda xD Nie dogodzisz.


Jeśli to takie anomalie statystyczne, to nic dziwnego, że ludzie są zdezorientowani
TantnisKrzyzowiaczek - @choochoomotherfucker: 

 Wrzucam niusy o koronawirusie na po...

źródło: comment_1619903218BnYSv3umUE6ldOIkm524A2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@TantnisKrzyzowiaczek: jak się przez rok nie potrafi zauważyć, że zawsze w weekendy z powodów mniejszej kadry, jest wypisywanych mniej aktów zgonów, to nie wiem jak ci ludzie się orientują, że żyją
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: Ale ja nie porównuję dni po sobie i nie piszę w poniedziałki tytułów typu "Duży spadek zakażeń i zgonów", po weekendzie przecież zawsze jest mniej zakażeń i mniej zarejestrowanych zgonów. Pisałam, że jest coraz mniej ludzi w szpitalach, że było najmniej zakażeń od jakiegoś czasu, że minister zdrowia powiedział, że jesteśmy po szczycie trzeciej fali itp., a szury dalej doszukują się spisków. Ktoś np. napisał, że jest mniej zakażeń tylko
  • Odpowiedz
@memento_mori: potrafisz tylko myśleć w kategoriach czarno-białych bo Cię tak nauczono. Gdyby o wirusie było cicho w mediach, mielibyśmy grypę i nikt by nie mówił że wszyscy umrzemy. Tej opcji nawet nie dopuszczasz i pokazujesz że jesteś kolejnym npc który jak włączy TV to wyłącza myślenie. Jesteś agentem który chroni tego medialnego matrixa w którym jesteśmy zamknięci.
  • Odpowiedz