Wpis z mikrobloga

@emikotek93: No u mnie niestety jedynie bliscy znajomi wiedzą. Rodzina i praca została w dużej mierze niepoinformowana. A w dodatku często bywam na biurze i wiem, że na wykopie siedzą ludzie z pracy. Wolę, żeby dowiedzieli się ode mnie niż z mirko.
  • Odpowiedz
@emikotek93: hejka. Można zadać kilka pytań? Próbuję sobie przybliżyć ten temat.
1. Czy jesteś w związku?
2. Czy szukasz mężczyzn, czy kobiet?
3. Kiedy się zorientowałaś, że chcesz być trans? Tzn. kiedy nastąpiła ta chęć zmiany?
4. Czego oczekujesz od ludzi z pracy po wyjściu z szafy? Tzn prócz tolerancji of course. Żeby zwracali się do Ciebie jak do kobiety, czy mężczyzny? Może w ogóle? Coś jeszcze wchodzi w grę?

Mam
  • Odpowiedz
@smallboobslover: na pytania z chęcią odpowiadam :) jak chcesz ich więcej zadać to dawaj na priv :3
A co do tych co tutaj są:
1. Nie jestem, ale to z własnego wyboru
2. jestem panseksualna, ale cis faceci nie mają u mnie szans
3. Mając 10 lat, ale walczyłam z tym uczuciem przez 15 kolejnych lat
4. Oczekuję traktowania mnie jak zwykłą kobietę. Nic więcej, nic mniej.
  • Odpowiedz
4. Oczekuję traktowania mnie jak zwykłą kobietę


@emikotek93: A konkretniej? Bo to bardzo szerokie i mega niejednoznaczne pojęcie, przy okazji dość relatywne i subiektywne.
  • Odpowiedz
@rzuf22: aby każda osoba zwracała się do mnie kobiecymi zaimkami, których używam, aby nikt nie traktował mnie jak faceta i aby szanowali to kim jestem i się czuję. Nie da się bardziej konkretnie, bo jak sam piszesz to jest bardzo subiektywne i każda osoba inaczej traktuje osoby
  • Odpowiedz