Wpis z mikrobloga

@Oszaty: Ostatni raz Carameldansen (czy jak to się pisze) słyszałem w Radiu Chłodna Piwnica z 11 lat temu. Nie mam konta na Twitchu, ale posłucham z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz