Wpis z mikrobloga

#servermasterrace #hosting

Mam problem z jednym hostingiem. Od jakiegoś czasu próbuje się zlaogować przez Total Commandera czy inna Filezille i wyskakuje:

Response: 530 Login authentication failed
Error: Critical error: Could not connect to server

wszystkie dane oczywiście poprawne bo mam je wklepane i zapisane. Problem pojawia się dosyć często, tak 5 na 10 razy nie mogę się połączyć. Musze odczekać z 30 min i dopiero załapie o_O Czasami potrafi mnie wywalić z serwera jak już na nim jestem i nie moge zapisać plików...

Co ciekawe jak wchodzę przez cpanel wszystko śmiga przez problemu. W tym samym momencie próbuje przez clienta ftp i dupa.

Support nie widzi problemu.

Jak żyć? : (
  • 14
@a_kto_pogada:

We have monitored this for the past couple of hours but we are not able to see any such connection issue. We have checked the FTP issue intermediately every 30minutes but no such error was encountered. We know that you are not facing this issue every time, unfortunately, we are not able to see any kind of issue right now.

To nie jest tylko moj problem ze tak powiem bo
@minvt: wyskoczył mi certyfikat do zaakceptowania i juz myslalem ze sukces ale nadal lipa : /

wylaczylem teraz na próbe podtrzymywanie aktywnego polaczenia. Czyli nei wysyla na serwer komendy zeby sesja byla caly czas aktywna ale to chyba nie ma sensu.